Razem z Kijowem chcemy zablokować napływ uchodźców. Polak wejdzie do ukraińskiego rządu?

15 grudnia 2015, 11:02 | Aktualizacja: 15.12.2015, 11:13
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

W trakcie rozpoczynającej się dzisiaj wizyty prezydent Andrzej Duda zaoferuje Ukrainie pomoc w reformach państwa. Nie wyklucza się wprowadzenia do rządu tego kraju Polaka, który miałby wpływ na sprawy wewnętrzne lub na politykę rozwojową.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Na Ukrainie mieszka 38? a może 42? mln mieszkańców(2015-12-15 11:43) Zgłoś naruszenie 11

  Drogą którą obecnie pójdzie Ukraina będzie emigracja. To jest naturalny krok. A zacząć należy przede wszystkim od realnych danych statystycznych Ukrainy. Różne źródła różne dane podają. Jest też takie które mówi, że jeszcze przed odcięciem Krymu na Ukrainie mieszkało 40 mln mieszkańców co daje 12% mniej od statystyk oficjalnych. Jest to dość istotna różnica pod którą powinny być budowane wszystkie inne sprawy. Jeżeli prawdą jest, że przed odcięciem Krymu mieszkało na Ukrainie 40 mln do według tej analogii dziś na Ukrainie mieszka ok. 37-38 mln mieszkańców (z Donbasem). Na pierwszy rzut oka może wydawać się to sprawa mniej istotna a w rzeczywistości faktyczne dane są kluczowe i decydujące dla każdego kolejnego kroku.

  Odpowiedz
 • anton8(2015-12-26 09:07) Zgłoś naruszenie 00

  Nauczania języków obcych wyzywa cię jako nauczyciel, ogromny wzrost wartości będą miały zaufanie, komunikacji i sposób dostarczania materiałów, dołącz Preply oferty pracy dla Nauczyciela ukraiński Lublin

  Odpowiedz
 • Na Ukrainie mieszka 38? a może 42? mln mieszkańców(2015-12-15 11:44) Zgłoś naruszenie 02

  Różne źródła różne dane podają. Jest też takie które mówi, że jeszcze przed odcięciem Krymu na Ukrainie mieszkało 40 mln mieszkańców co daje 12% mniej od statystyk oficjalnych. Jest to dość istotna różnica pod którą powinny być budowane wszystkie inne sprawy. Jeżeli prawdą jest, że przed odcięciem Krymu mieszkało na Ukrainie 40 mln do według tej analogii dziś na Ukrainie mieszka ok. 37-38 mln mieszkańców (z Donbasem). Na pierwszy rzut oka może wydawać się to sprawa mniej istotna a w rzeczywistości faktyczne dane są kluczowe i decydujące dla każdego kolejnego kroku.

  Odpowiedz
 • Na Ukrainie mieszka 38? a może 42? mln mieszkańców(2015-12-15 11:47) Zgłoś naruszenie 01

  Różne źródła różne dane podają. Jest też takie które mówi, że jeszcze przed odcięciem Krymu na Ukrainie mieszkało 40 mln mieszkańców co daje 12% mniej od statystyk oficjalnych. Jest to dość istotna różnica pod którą powinny być budowane wszystkie inne sprawy. Jeżeli prawdą jest, że przed odcięciem Krymu mieszkało na Ukrainie 40 mln to z godnie z tym dziś na Ukrainie mieszka ok. 37-38 mln mieszkańców (z Donbasem). Na pierwszy rzut oka może wydawać się to sprawa mniej istotna a w rzeczywistości faktyczne dane są kluczowe i decydujące dla każdego kolejnego kroku.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze