Dla kogo?
Z usługi mogą skorzystać firmy dowolnej wielkości, które chciałyby rozpocząć prace związane z badaniami rozwojowymi i innowacjami. By sięgnąć po to narzędzie, wystarczy gotowość na zmianę! Nie trzeba mieć nawet skonkretyzowanego pomysłu.
Dwie ścieżki
Pierwsza jest dla przedsiębiorców, którzy wiedzą już co chcą zrobić. W takiej sytuacji wystarczy prosty opis projektu, który ma pozwolić przedsiębiorstwu pójść do przodu. Pamiętaj, innowacja to każda zmiana na lepsze usługi lub produktu.
Jeśli Twój pomysł wpisuje się w założenia Programu Inteligentny Rozwój (a w przyszłości FENG), skontaktuje się z Tobą ekspert, z którym ustalisz dalsze kroki, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na wsparcie ze środków unijnych.
Druga ścieżka przeznaczona jest tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na zmiany. Po zgłoszeniu firmie zostanie przydzielony Coach Innowacji, który przeprowadzi analizę potencjału innowacyjnego i zaproponuje rozwiązania mające ułatwić rozwój.
Kliknij „czytaj więcej”, wypełnij krótki formularz i skorzystaj z usługi STEP. To może być wielki krok dla Twojej firmy.
ikona lupy />
foto: materiały prasowe

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej i budżetu państwa.

Autor: Jan Bugdalski