Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Warszawa ma nową przeprawę przez Wisłę. Otwarto kładkę pieszo-rowerową pod mostem Łazienkowskim [ZDJĘCIA]

9 sierpnia 2017, 15:04
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Budowa trwała osiem miesięcy. Inwestycja została otwarta w środę przez prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz, która w towarzystwie urzędników i radnych przejechała rowerem kładką."Połączyliśmy Warszawę prawobrzeżną lewobrzeżną" - powiedziała na briefingu po otwarciu przeprawy prezydent. Dodała, że pożar mostu Łazienkowskiego, do którego doszło 14 lutego 2015 roku, był "tym złym, co wyszło na dobre". Sama przeprawa została odbudowana w październiku 2015 roku, a jeszcze w czasie trwania prac powstał projekt budowy tras rowerowych. Renata Kaznowska, wiceprezydent stolicy dodała, że tempo prac było ekspresowe. "Na koniec lipca kładka była gotowa zgodnie z harmonogramem" - dodała.
Budowa trwała osiem miesięcy. Inwestycja została otwarta w środę przez prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz, która w towarzystwie urzędników i radnych przejechała rowerem kładką."Połączyliśmy Warszawę prawobrzeżną lewobrzeżną" - powiedziała na briefingu po otwarciu przeprawy prezydent. Dodała, że pożar mostu Łazienkowskiego, do którego doszło 14 lutego 2015 roku, był "tym złym, co wyszło na dobre". Sama przeprawa została odbudowana w październiku 2015 roku, a jeszcze w czasie trwania prac powstał projekt budowy tras rowerowych. Renata Kaznowska, wiceprezydent stolicy dodała, że tempo prac było ekspresowe. "Na koniec lipca kładka była gotowa zgodnie z harmonogramem" - dodała. / PAP / Marcin Obara
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • hehe
  2017-08-12 21:31:12
  Okradla 40 tysiecy Warszawiakow, ale otworzyla kladke - brawo HGW, o mistrzyni cynizmu i ironii ;).
  16
 • wafelek
  2017-08-15 09:44:52
  fuu a może lepszy byłby ten kartofel Sasin? Pis i po to jedno złodziejskie szambo.
  8
 • janka
  2017-08-13 19:56:58
  Tylko słoiki nie lubią HGW.
  18
  pokażodpowiedzi (1)
 • just
  2017-08-21 20:06:39
  Teraz potrzebna jest przeprawa przez stację poboru wody na której kończy sie scieżka na wale lewobrzeżnym zawadowskim . Okrążanie stacji wymaga powrotu do ul. Rodzynkowej, jazdę Bartyckąj, Czerniakowską do klubu Deski aby znów wjechać na ścieżkę. Jak już wydano tyle pieniędzy to nie można wygrodzić przejazdu przez stację poboru wody?? Przepisy?? Mają być dla ludzi a nie dla przepisów!! Apeluję do władz miasta i stacji aby to wreszcie zrobić!!!
  1
Reklama

Zobacz więcej