Projprzem SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Bernardyńska 13, 85-029 Bydgoszcz
Numer KRS
Prezes Piotr Babst
Branża Budownictwo
Produkty produkcja konstrukcji metalowych i ich części
Giełda PROJPRZEM
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji PJP
Strona internetowa

Projprzem to spółka działająca w branży budowlanej. Głównym obszarem działalności spółki jest budownictwo ogólne i inżynieria lądowa. Spółka zajmuje się wykonawstwem robót budowlano-montażowych, dostawami konstrukcji stalowych budynków i budowli oraz wytwarzaniem urządzeń technicznych o konstrukcji stalowej lub aluminiowej.

Spółka Projprzem prowadzi działalność w 3 segmentach:

  • Systemy Przeładunkowe – w tym segmencie posiada silną pozycję jako dostawca platform przeładunkowych. Sprzedaż kompletnych systemów przeładunkowych realizowana jest za pośrednictwem dwóch spółek: w Europie Środkowo-Wschodniej PROMStahl Polska Sp. z o.o. oraz Europie Zachodniej PROMStahl Gmbh.
  • Konstrukcje stalowe – produkcja konstrukcji stalowych dla segmentu chemicznego, energetycznego i ochrony środowiska w zakładach: Zakłady Produkcyjne w Koronowie i Sępólnie Krajeńskim.
  • Budownictwo – inwestycje budowlane realizowane w segmencie przemysłowym, energetyki oraz ochrony jako wykonawca obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, obiektów biurowych, w oparciu o konstrukcje stalowe wytwarzane we własnych zakładach konstrukcyjnych.

Od sierpnia 1999 r. akcje spółki notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.