Emeryt, którego boją się nawet Chiny. Kim jest George Soros?

2 lutego 2016, 06:45 | Aktualizacja: 17.09.2016, 11:08
Źródło:Media
George Soros

George Sorosźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Joshua Roberts

Chiny wypowiadają wojnę Georgowi Sorosowi. Kim jest człowiek, któremu grozi druga gospodarka świata? Czy Pekin ma prawo bać się jednego człowieka?

Reklama

Komentarze (32)

  • PolakPolak(2018-02-05 15:55) Zgłoś naruszenie 00

    A ja od innej strony trochę, mam wrażenie, gdy na niego patrzę, iż sprzedał swoją duszę, wiadomo komu, podobnie było z Rockefellerem. Wiem, że to trochę dziwny pogląd, ale właśnie tak czuję.

    Odpowiedz
  • AnaE (2017-07-22 21:26) Zgłoś naruszenie 20

    Dlaczego nikt nie sprzątnie tego starego dziada . To już nie człowiek to chodzący robot .

    Odpowiedz
  • władmiri władimirowicz(2017-04-16 23:50) Zgłoś naruszenie 11

    pazdrawlaju tebia soros

    Odpowiedz
  • cent(2017-01-03 09:06) Zgłoś naruszenie 101

    tak jak mówię masoneria działa i szerzy zło na cały świat a idiotów nie brakuje by ją wspierać

    Odpowiedz
  • Kiler(2016-10-01 05:39) Zgłoś naruszenie 91

    A gdzie ten dziadek mieszka? Już tam jadę...

    Odpowiedz
  • bobik(2016-09-30 21:34) Zgłoś naruszenie 721

    nie rozumiem co można zarzucić Sorosowi? Działał w ramach prawa. Dziennie finansiści dziennie robią podobne spekulacje i jakoś nikt się nie oburza. Instytucje finansowe zatrudniają tysiące pracowników by dzięki spekulacją zarobić. To że Soros jest najlepszy w te klocki !

    Odpowiedz
  • mroje(2016-02-20 21:42) Zgłoś naruszenie 250

    Dobre sobie "uciekł do UK".! Bardzo bogaty tatuś, który w czasie okupacji zarabiał na wywożeniem Żydów , uciekających przed Niemcami wysłał syna na studia do Anglii ! Stąd zaczynają się pieniądze Sorosa

    Odpowiedz
  • plutarch(2016-02-14 22:11) Zgłoś naruszenie 417

    Putinowska agentura wpływu oszalała. Soros wie, że Rosja jest już na kolanach :-)

    Odpowiedz
  • nj(2016-02-07 19:12) Zgłoś naruszenie 27

    o wegierskim rodowodzie ?ja slyszalem tylko o rodowodzie dla psa a autor mowi o rodowodzie chodzi przeciez o czlowieka ? prosze o podpowiedz czy rodowod to tez dotyczy czlowieka?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Alex(2016-02-06 20:13) Zgłoś naruszenie 426

    Prawa ręka Rothshieldów ulubiony żołnierz od brudnej roboty. Największy spekulant giełdowy w historii. Autor wszelakich rewolucji w obronie "demokracji" w 89 w Polsce, autor reformy Balcerowicza, 2 lata temu na Ukrainie na wiosnę w Polsce z udziałem KoDu. Założyciel Fundacji Batorego wspomożyciel wszelkiej maści organizacji lewackich. Główny manager inwazji muzułmanów na Europe. György Schwartz .

    Odpowiedz
  • janusz(2016-02-02 21:46) Zgłoś naruszenie 498

    Nie wiecie kto to taki George Sores To amerykanski zyd wegierskiego pochodzenia!Finansista ktory podporzadkowuje sobie wszystkich na swiecie.Ze tez Adolf nie zrobil z nim porzadku w czasie wojny Poprostu zyl sobie jako dzieciak na Wegrzech ,kolaborantow 3 rzeszyKto wie czy jego mamona nie wplywa na to co teraz dzieje sie w Polsce?Bo zydzi na calymswiecie zapuwpychaja sie w nieswoje sprawyszczaja swe macki tam gdzie nie trzeba.. Zydostwo wlasnie jest takie.

    Odpowiedz
  • Szorosz(2016-02-02 20:42) Zgłoś naruszenie 71

    Sedno sprawy: "Ekonomia Zachodu: Dolar, Derywaty, FED i Banki oczami Chin". Dogłębnie, historycznie i bez literówek ;) https://newtimes.pl/ekonomia-zachodu-dolar-derywaty-fed-i-banki-oczami-chin/

    Odpowiedz
  • lucek(2016-02-02 19:34) Zgłoś naruszenie 8821

    ten czlowiek zasluguje na smierc.Chetnie go odstrzele.To bydle odpowiedzialne po czesci za naplyw choloty zwanej imigrantami

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • AbDuL(2016-02-02 17:24) Zgłoś naruszenie 223

    Gdyby się go rzeczywiście bali to lewak by dawno wąchał kwiatki od spodu.

    Odpowiedz
  • wujsam(2016-02-02 15:23) Zgłoś naruszenie 546

    soros = rothshilds.

    Odpowiedz
  • abc_d(2016-02-02 13:41) Zgłoś naruszenie 252

    Tyle błędów w jednym tekście dawno nie spotkałem, stylistyczne, literówki, w jednym zdaniu te same wyrazy się powtarzają. Artykuł na poziomie gimnazjum. A swoją drogą tytuł nieadekwatny do treści bo w treści praktycznie nie ma słowa o Chinach. Tragedia jednym słowem.

    Odpowiedz
  • fizjolog(2016-02-02 13:12) Zgłoś naruszenie 390

    A co oznacza w przypadku Sorosa termin "emeryt" ? W jakim sensie emeryt , że niby już nie może czy co ?

    Odpowiedz
  • drSin(2016-02-02 10:44) Zgłoś naruszenie 28015

    Autor sprytnie próbuje zarzucić prawicowcom, że wymyślają teorie na temat Sorosa jakoby miał wpływ na naszą politykę. Otóż szanowny autorze, czy zaglądałeś w skład rady nadzorczej fundacji Batorego? W radzie nadzorczej Fundacji Batorego mamy Pana Andrzeja Olechowskiego założyciela Platformy Obywatelskiej. dalej mamy takie osoby jak: Bogdan Borusewicz - historyk Marszałek Senatu RP Jan Krzysztof Bielecki - ekonomista, były premier RP, obecnie przewodniczący Rady Partnerów EY Polska Agnieszka Holland - reżyserka, scenarzystka Prezydent Polskiej Akademii Filmowej Helena Łuczywo - redaktorka współzałożycielka Gazety Wyborczej W skład Rady wchodzili również przed śmiercią: Jerzy Turowicz, Anna Radziwiłł, Bronisław Geremek Nie potrzeba środowisk prawicowych, tylko zdrowego rozsądku i odrobina analitycznego myślenia aby dostrzec jak duży wpływ na Polską politykę miał i ma Pan Soros. Z tych wszystkich nazwisk najciekawszym jest Pan Olechowski, gdyż przez ostatnie 8 lat rządziła w Polsce partia, której był założycielem. A co zrobiła ta partia? Zgodnie z tym co sam Olechowski powiedział Pani Pieńkowskiej w zeszłym roku - przeprowadzili ćwiczenia. Polecam zobaczyć zdziwienie Pieńkowskiej, tym którzy nie widzieli https://www.youtube.com/watch?v=jmeKm2VkW4I

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Stryj(2016-02-02 10:34) Zgłoś naruszenie 1087

    No to skad samotny uciekinier z Węgier wzia pieniadze zeby kupic the upadajace firmy? Bo jak rozumiem nie kosztowały one 100$.

    Odpowiedz
  • heyah(2016-02-02 10:02) Zgłoś naruszenie 18316

    kanalia jakich mało

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz