statystyki

CD Projekt: 'Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku' w sprzedaży od 30 sierpnia

12 sierpnia 2016, 09:24 | Aktualizacja: 12.08.2016, 10:37
Źródło:ISBnews

"Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku" pojawi się w sprzedaży 30 sierpnia w wersjach na PC, Xbox One i PlayStation4, podał CD Projekt. Jednocześnie ruszyła przedsprzedaż tytułu.

Reklama

Reklama

"'Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku' to zbiorcza wersja najczęściej nagradzanej gry 2015. W jej skład wchodzą: 'Dziki Gon', zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 tytułów Gry Roku, a także dodatki 'Serca z Kamienia' oraz 'Krew i Wino', komplet dodatkowej zawartości udostępnionej po premierze, jak również wszystkie wydane dotąd ulepszenia i aktualizacje" - czytamy w komunikacie.

Edycja Gry Roku to ponad 150 godzin przygody w ogromnym otwartym świecie - gracze ponownie wcielą się w rolę zawodowego łowcy potworów - Geralta z Rivii, by wyruszyć na poszukiwania dziecka z przepowiedni w "Dzikim Gonie", zmierzyć się z bezwzględnym przywódcą szajki bandytów w dodatku "Serca z Kamienia", a w dodatku "Krew i Wino" odkryć mroczną tajemnicę baśniowego księstwa Toussaint, podano również.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze