Capital Park planuje zakończenie Neptun House z Hampton by Hilton na pocz. 2018


Warszawa, 06.04.2017 (ISBnews) - Capital Park planuje zakończyć gdański projekt Neptun House z hotelem Hampton by Hilton na początku przyszłego roku, poinformował członek zarządu Marcin Juszczyk.
"Neptun House jest już w stanie surowym. Chcemy go zakończyć na początku 2018 roku" - powiedział Juszczyk podczas konferencji inwestorskiej.
Projekt połączy 8 kamienic z powierzchnią 8 tys. m2. W obiekcie będzie działać hotel Hamilton by Hilton na 156 pokoi oraz część handlowa.
Jak podawano wcześniej inwestycja powstaje na mocy umowy dzierżawy pomiędzy właścicielem nieruchomości - Grupą Capital Park, a firmą VHM Hotel Management, która będzie operatorem obiektu. W tym celu podpisano 20-letnią umowę dzierżawy nieruchomości.
Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym ok. 70 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ponad 250 tys. m2. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.
(ISBnews)