Capital Park planuje ofertę obligacji na maks. 40 mln euro w ciągu 12 miesięcy


Warszawa, 25.09.2017 (ISBnews) - Capital Park planuje przeprowadzić ofertę emisji obligacji o wartości nieprzekraczającej 40 mln euro w ciągu kolejnych 12 miesięcy, podała spółka.
"Spółka nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji dotyczącej łącznej wartości nominalnej obligacji oferowanych w ramach planowanej oferty, jednak przewiduje, że będzie to w kolejnych 12 miesiącach wartość maksymalna do 40 000 000 euro. Ostateczna decyzja dotycząca przeprowadzenia oferty oraz ustalenia warunków oferty obligacji zostanie podjęta przez radę nadzorczą spółki oraz zarząd spółki. Oferowanie obligacji oraz wszelkie następujące po tym czynności nastąpią po uzyskaniu przez spółkę zgody rady nadzorczej spółki oraz zarządu spółki. Oferta obligacji będzie skierowana głównie do inwestorów instytucjonalnych" - czytamy w komunikacie.
Grupa Capital Park jest doświadczoną firmą inwestycyjną i aktywnym deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od 2003 roku. W skład portfela Grupy Capital Park wchodzą takie projekty jak: największy ekologiczny budynek biurowy w Warszawie – Eurocentrum Office Complex, wielofunkcyjny projekt Royal Wilanów, czy ArtN – wyjątkowa, postindustrialna przestrzeń w sercu stolicy. Spółka jest gotowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2013 roku.
(ISBnews)