Fortuna podtrzymuje politykę zerowej dywidendy przez kolejne 3 lataWarszawa, 15.03.2018 (ISBnews) - Zarząd Fortuna Entertainment Group potwierdził, że przez kolejne trzy lata obowiązuje polityka zerowej dywidendy, poinformowała spółka, prezentując wstępne dane finansowe za ub.r. Również za 2017 rok nie zostanie wypłacona żadna dywidenda, dodano.

"W ciągu ostatnich trzech lat polityka dywidendowa FEG była przedmiotem rewizji w związku z planowanymi inwestycjami w projekty o dużym potencjale rozwojowym, w szczególności inwestycjami w nową platformę IT, która potrafi obsługiwać wiele kanałów, wiele produktów i wiele krajów, a także w doskonałość operacyjną i ludzi, którzy wspomagają dalszy organiczny rozwój i ekspansję w regionie Europy Środkowej
i Wschodniej" - czytamy w komunikacie.


W świetle powyższych zmian i realizowanej dalej strategii ekspansji przez fuzje i przejęcia, zarząd Fortuna Entertainment Group N.V. potwierdził, że przez kolejne trzy lata obowiązuje polityka zerowej dywidendy, dodano.


Fortuna Entertainment Group to największy operator zakładów wzajemnych w Europie Środkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W połowie lutego br. akcjonariusze Fortuna Entertainment Group zdecydowali na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu o wycofaniu akcji spółki z giełd w Warszawie i Pradze.

(ISBnews)