Kłopoty z istnieniem. PO jest Polsce niepotrzebna? [OPINIA]

18 stycznia 2020, 20:20
Źródło:MAGAZYN DGP
Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelskaźródło: ShutterStock

Wybory lidera Platformy mogły być okazją do ożywienia wiary, że partia ta jest potrzebna Polsce. Z szansy chyba nie skorzystano - pisze Piotr Zaremba.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (24)

  • Jurek M(2020-01-18 23:27) Zgłoś naruszenie 1667

    Cdn ...2 PiS nie będzie rządził wiecznie, to zrozumiałe,; ale scena polityczna zostanie tak ugrunowana, że obce nam kulturowo partie, Takie jak Platforma,nie będą miały szans by przetrwać na scenie politycznej dłużej, niż jedną kadencję ! Powstaną nowe partie pro polskie które wygenerują nowe elity .To nas czeka po drugiej kadencji rządów Zjednoczonej Prawicy !!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • MW(2020-01-18 20:51) Zgłoś naruszenie 1257

    Tez myślę że folkdojcze są niepotrzebni w Polsce

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • baca(2020-01-18 23:15) Zgłoś naruszenie 1256

    Na co komu bezideowa zgraja sfrustrowanych nuemannow, brejzów, gawłowskich, ciamajdanowców nie potrafiących nawet zagłosować a co dopiero sprawować jakiekolwiek rządy. Strach im powierzyć psa na weekend...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hana(2020-01-19 07:41) Zgłoś naruszenie 1222

    PO to zbieranina róznej maści cwaniaków,krętaczy i leni.To typowa partia zdegenerowanych elit i pogardy dla zwykłych ludzi.Arogancja,zdrada,bezczelność.

    Odpowiedz
  • Terminator(2020-01-19 19:12) Zgłoś naruszenie 1201

    PO jest Polsce niepotrzebna!!! Taka prawda!!! To obcy agenci i zdrajcy Polski i Polskiego Narodu!!! LoooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Jan(2020-01-19 08:09) Zgłoś naruszenie 1152

    PO jest potrzebna Niemcom i SB eką

    Odpowiedz
  • Taktak(2020-01-19 07:51) Zgłoś naruszenie 1141

    Końcówka tego artykułu jest świetna!!!To cała esencja made in PO.Oni nic nie reprezentują.Oni nawet sensownego programu nie mają.Oni mają tylko ogromne parcie na koryta,bez względu ma wszystko.Łącznie ze sprzedazą polskiej suwerenności!

    Odpowiedz
  • Qwasnieski(2020-01-19 12:01) Zgłoś naruszenie 1111

    PO zachowuje się jak na wpół rozwinięty nastolatek, którzy skarży się do UE i KE (do Pani nauczycielki), że PIS radzi sobie lepiej i on tez chce rządzić. Tylko PO nie ma absolutnie żadnego pomysłu na Polskę. Nie jest w stanie zaoferować przynajmniej dwóch pomysłów, które znaczą coś dla przeciętnego Kowalskiego. Dlatego samym chciejstwem dojścia do władzy bez wizji rozwoju kraju i chodzeniem na skargę do KE i UE, że PIS radzi sobie lepiej daleko nie zajdą. Takiej partii politycznej żaden kraj nie potrzebuje, żaden!

    Odpowiedz
  • Jurek M(2020-01-18 23:08) Zgłoś naruszenie 1099

    Platforma dokładnie zmierza w tym kierunku co Unia Demokratyczna, Unia Wolności, Unia Pracy czy palikociarnia, Wiosna Nowoczesna ! ! To były anty polskie partie, wystrugane przez post PRL-owskie słuzby, które dokładnie służyły obcym interesom w Polsce ! Udawały że są polskie i że służą nam Polakom. Na szczęście po 2015 roku, kiedy skończyło się kondominium rosyjsko - niemieckie, to te agenturalne obce nam kulturowo marksistowskie partie są potrzebne ,nam jak g .... w odbycie ! Platforma jak i moim zdaniem PSL idą rażnym krokiem do politycznego grobu !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Yuma(2020-01-19 12:47) Zgłoś naruszenie 1062

    Mowa o Totalnie Zdziczałej Opozycji,więc odpowiedź chyba jasna...

    Odpowiedz
  • No tak(2020-01-19 07:45) Zgłoś naruszenie 1032

    A co te partie tzw.opzycyjne zrobiły przez ostatnie 4lata.Wycie,tupanie,opluwanie,donoszenie...a dla zwykłych ludzi co????Nic.Wniosek taki ze to partie elit!

    Odpowiedz
  • Sprawdzone(2020-01-19 09:20) Zgłoś naruszenie 1022

    Bez względu na przewinienie,przed sądem dawajcie do zrozumienia ze nienawidzicie PiS.Dobrze jest szepnąć protokulantce.Doktryna Nojmana sprawdza się,ale tylko dla ludzi,którzy potrafią przetrwać prokurature.Później,przed sądem,blues-luz.

    Odpowiedz
  • sid(2020-01-18 21:18) Zgłoś naruszenie 774

    najlepiej jak by się PO rozpadło bo przez nią złe się dzieje z opozycja w Polsce,po kolejnej przegranej z PIS ta partia przed wyborami prezydenckimi nie robi nic,a ma najwięcej wyborców z opozycji,kiedyś byla partia konserwatywno liberalna nigdy nie była to partia socjal demokratyczna choć teraz są tam i tacy;Schetyna mówił teraz Platforma będzie oparta na chrześcijaństwie konserwatywna,,, ale jej droga kierunek jest nie znany,,teraz wybór Kidawy błońskiej na prezydenta???0 oratorstwa 0 charyzmy 0 poważnego doświadczenia politycznego,0 kampania wyborczej co robi Kidawa-Błońska podkreślała „ciągłą obecność Jana Pawła II w życiu Polaków,ta parta się wypaliła powinno powstać coś nowego

    Odpowiedz
  • obserwator(2020-01-19 09:41) Zgłoś naruszenie 243

    Spokojna wasza rozczochrana. Już Niemcy założą dla tych wszystkich sfrustrowanych, niedowartościowanych, zakompleksionych, "nowoczesnych i postępowych" jakąś nową wersję PO. Oczywiście na szatniarza wezmą zasłużonego Tuska.

    Odpowiedz
  • LAMAR(2020-03-26 19:47) Zgłoś naruszenie 180

    BÓJMY SIĘ WIRUSA COWID 19 ALE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JESZCZE BARDZIEJ SKUTKÓW ICH RZĄDÓW DO DZIŚ NIE MOŻNA NAPRAWIĆ TO JEST ZAGROŻENIE OD WIELU LAT

    Odpowiedz