Płatności gotówką tylko do tysiąca euro?

15 lutego 2014, 04:04 | Aktualizacja: 15.02.2014, 10:08
Źródło:IAR

Koalicja na rzecz obrotu bezgotówkowego zrzeszająca kilkadziesiąt instytucji finansowych proponuje, aby regulowanie należności gotówką możliwe było tylko w przypadku niższych kwot.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Jan(2014-02-15 22:43) Zgłoś naruszenie 00

  Pozwolę sobie zacytować apokalipsę I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czołoi że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć czyżby czip w tyłku ?

  Odpowiedz
 • ddff(2014-02-15 15:20) Zgłoś naruszenie 00

  Kolejna deregulacja PO! Wielka pomoc dla banków i innych tak uczciwych instytucji i wciąż słabo uprzywilejowanych w naszym kraju! kolejny krok do totalnej kontroli! Kolejny krok do bezkarności władców i możliwości psucia przez nich pieniądza w sposób nieograniczony!

  Odpowiedz
 • PawełS(2014-02-15 13:12) Zgłoś naruszenie 00

  Takie idiotyczne ogranicznenie jest po to żeby banki zarabiały wiecej, bo jak wiadomo prowizje bankowe to coś co napędza gospodarkę, tworzy postęp, pozwala na rozwój. Tak to na pewno dobry pomysł, zróby takie prawo, zatrudnijmy więcej urzędników, bo trzeba go pilnować, same po prostu plusy. A głupota ludzka faktycznie nie zna granic.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze