4Mobility - rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing - rozbudowała swoją sieć o kolejne bazy wynajmu, poinformowała spółka. Na terenie Warszawy dostępnych jest już 20 punktów usługi."4Mobility w odpowiedzi na rosnący popyt na usługi typu car-sharing kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Mamy już 20 baz w kluczowych lokalizacjach biznesowych i komunikacyjnych stolicy, dzięki czemu klienci - zarówno osoby prywatne, jak i firmy - mają ułatwiony dostęp do innowacyjnego rozwiązania aut na minuty, które usprawnia mobilność w mieście. Strategia spółki na najbliższe lata obejmuje wdrożenie usługi w wybranych aglomeracjach w Polsce i stałe rozbudowywanie oferty w oparciu o potrzeby rynkowe, a także rozwój w sektorze administracji i logistyki" - powiedział prezes Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.

Bazy zlokalizowane są obok stołecznych centrów biznesowych oraz komunikacyjnych - w dzielnicach Śródmieście, Mokotów, Wola, Włochy, Żoliborz oraz Ursynów. Dodatkowo, istnieje możliwość zwrotu samochodu w wybranym punkcie lub w dowolnym miejscu w dzielnicy Śródmieście, podano również.

"Spółka rozważa - do końca 2017 r. - uruchomienie 50 baz w największych miastach Polski, a także rozbudowę floty do ok. 200 samochodów" - czytamy również w komunikacie.

4Mobility to spółka rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing. Jest notowana na NewConnect.

(ISBnews)