"Zapowiadając wydanie gry, Nacon przekazał informację dotyczącą tematyki gry, która będzie symulatorem budowy i projektowania wymarzonego domu dla siebie (albo dla klientów). Symulacja obejmować będzie m.in. sporządzanie planów, budżetowanie, zatrudnianie pracowników i samą realizację budowy" - czytamy w komunikacie.

Gra "Architect Life: A Building Simulator" jest tworzony przez emitenta i będzie wydana przez firmę Nacon w ramach nowo powstałej serii "Life", której celem jest dostarczenie nowych doświadczeń i przeżyć w serii symulatorów zawodów marzeń na komputery PC i konsole nowej generacji dla graczy na całym świecie, wskazano w materiale.

Reklama

"W najbliższym czasie Nacon planuje przekazać dalsze informacje na temat gry, w tym zostaną zaprezentowane materiały graficzne" - czytamy także.

SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W kwietniu 2020 r. spółka debiutowała na NewConnect.

(ISBnews)