Motoforsal/Motobiznes

06.06.2019, 09:07

Renault odroczył decyzję o fuzji z grupą Fiat Chrysler Automobiles

Zarząd koncernu Renault odroczył w środę decyzję ws. fuzji z włosko-amerykańską grupą motoryzacyjną Fiat Chrysler (FCA) na wniosek obecnych w Radzie Dyrektorów przedstawicieli władz Francji. Źródła bliskie FCA podały z kolei, że Fiat Chrysler wycofał ofertę.

20.05.2019, 06:15

Czy samochody elektryczne nadają się do dalekich podróży?

Obawa przed rozładowaniem się auta elektrycznego to jedna z kluczowych barier wskazywanych przez kierowców rozważających jego zakup. Dziennikarze portalu WysokieNapiecie.pl sprawdzili czy to realny problem. Popularny elektryczny kompakt przetestowali na trasie liczącej 7 tys. km.

19.05.2019, 08:15

Auto dla firmy. Oto 10 najtańszych w użytkowaniu SUV-ów i crossoverów

Kierując się wyłącznie ceną pojazdu, a nie całkowitymi kosztami użytkowania, możemy stracić na aucie firmowym nawet 50 tysięcy w ciągu 3 lat – alarmują eksperci Carsmile. Za najbardziej ekonomiczne auto w kategorii crossvery & SUVy uznali Dacię Duster, Nissana Qashqai i Citroena Cactusa

18.04.2019, 06:23

Kolejne starcie motoryzacyjnych gigantów odbędzie się w kosmosie

Motoryzacyjna firma BAIC Group zaangażowała się w chiński kosmiczny program Lunar Exploration Project. Chce stworzyć laboratorium, które zapewni wsparcie przy budowie łazika planetarnego firmy BAIC. W kosmiczne technologie inwestuje też Toyota.

25.03.2019, 06:45

Samochody elektryczne z Chin na ulicach Krakowa

Czy Chińczycy nauczyli się już robić samochody i mają co zaoferować Europejczykom? Portal WysokieNapiecie.pl sprawdził jak prowadzą się i ile kosztują w 100% elektryczne ZD D2S, które można od miesiąca wynająć na ulicach Krakowa za kilka złotych.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>