Uber rozszerza ekspansję na kolejne polskie miasta. Z usług amerykańskiego przewoźnika będzie można korzystać w Łodzi, Katowicach, Bytomiu, Gliwicach i Tychach.
rozpoczął właśnie rekrutację kierowców na portalu OLX - informuje spidersweb.pl. Oznacza to, że potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia na temat wejścia Amerykanów do kolejnych polskich miast. Z opublikowanych ogłoszeń wynika, że Uber rozpocznie działalność w nowych miejscach lada moment.
Firma działa już w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Trójmieście.
Warto sprawdzić ofertę firmy dla nowych miast już teraz, bowiem niedługo można spodziewać się oblężenia serwerów. Za pierwszy przejazd Uber oferuje zniżkę w wysokości 25 zł.
Aplikację Ubera można pobrać z Google Play, Windows Store lub App Store.
>>> Polecamy: Uber utworzy centrum operacyjne w Krakowie
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: Media
Zobacz
|
