Przychody Unimotu wzrosły o 116% r: r do 215,1 mln zł w styczniuWarszawa, 20.02.2017 (ISBnews) - Unimot osiągnął w styczniu br., w ujęciu jednostkowym, przychody netto ze sprzedaży w wysokości 215,09 mln zł, co oznacza wzrost o 116% r/r oraz spadek o ok. 42% w ujęciu miesięcznym, poinformowała spółka, prezentując wstępne dane.

"Spadek przychodów w styczniu 2017 r. w odniesieniu do przychodów z grudnia 2016 r. jest analogiczny do tego, który spółka odnotowała rok temu dla przychodów w styczniu 2016 r. Występujące różnice pomiędzy porównywanymi okresami są efektem normalnego toku sprzedaży" - czytamy w komunikacie.

Dane są szacunkowe i i mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną opublikowane w raporcie okresowym, podano również.

Unimot S.A. jest spółką notowaną obecnie na rynku NewConnect, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Obecnie trwa oferta publiczna akcji spółki, związana z przejściem na rynek główny GPW.

(ISBnews)