Emilewicz o grancie dla JP Morgan: "Nie przekroczy znacząco 20 mln zł"

9 marca 2018, 10:42 | Aktualizacja: 09.03.2018, 11:12
Źródło:PAP
Atrium Garden - to tu JP Morgan otworzy swoje biuro

Atrium Garden - to tu JP Morgan otworzy swoje biuroźródło: Materiały Prasowe

Kwota rządowego grantu dla JP Morgan, związanego z inwestycją w Polsce, nie przekroczy znacząco 20 mln zł - poinformowała w piątek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Przekonywała, że inwestycja ta Polsce się opłaci.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • tomeck(2018-03-09 11:27) Zgłoś naruszenie 152

    Dajemy grant 20 mln dla firmy, która produkuje... NIC. Super...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ano(2018-03-09 13:01) Zgłoś naruszenie 122

    biedny daje bogatemu. swiatowy standard...

    Odpowiedz
  • kTn(2018-03-09 11:30) Zgłoś naruszenie 103

    Zawsze myślałem, że "inwestycja firmy w Polsce" polega na tym, że przynosi ona swoje własne pieniądze, a nie, że w czyjś interes inwestuje państwo polskie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Insider(2018-03-09 12:03) Zgłoś naruszenie 93

    Za takie pieniądze można otworzyć callcenter samemu i świadczyć odpłatnie usługi dla JP i tym podobnych firm. No cóż, aktualny rząd potrzebuje aby JP itp., pozytywnie wypowiadały się o nich. To i reklama kosztuje.

    Odpowiedz
  • jameson(2018-03-09 12:32) Zgłoś naruszenie 82

    To jest forma łapówki. Niech ktoś mi powie, że jest inaczej...

    Odpowiedz
  • nex(2018-03-09 11:49) Zgłoś naruszenie 62

    Kolonia Polska

    Odpowiedz
  • cootoo(2018-03-09 14:12) Zgłoś naruszenie 52

    te miejsca pracy to czysty wyzysk, z rząd jeszcze im daje pieniądze....

    Odpowiedz
  • ted(2018-03-09 11:39) Zgłoś naruszenie 54

    "ekosystem dookoła rośnie znacznie szybciej" - no wreszcie są jakieś znaki że w rządzie z logo PiS są ludzie zdająjący sobie sprawę z podstawowej zalety obcych inwestycji. I to mimo gulgotania polityków z tego obozu ciemniaków o repolonizacji, za komuny nazywanej nacjonalizacją. Bez obcych sieci handlowych nadal kupowalibyśmy śledzia zapakowanego w gazetę, a bez obcych montowni pół narodu pracowicie składałoby smobieżny zestaw do majsterkowania pt Syrena.

    Odpowiedz
  • PiS jest Dobrym Panem(2018-03-09 12:01) Zgłoś naruszenie 41

    PiS jest Dobrym Panem. Daje kazdemu cos na powitanie i bankowi Morgan i przyszlym czlonkom PPK i nawet nie zabral "pozegnalnego" zasilku do emerytury dla seniorow powyzej 75 r. zycia.

    Odpowiedz
  • Lolo(2018-03-09 11:29) Zgłoś naruszenie 33

    Nie powinni tu inwestować w świetle ostatnich wydarzeń

    Odpowiedz
  • jj(2018-03-09 21:07) Zgłoś naruszenie 21

    Ja sie ciesze, bede mial lepiej platna prace. Nareszcie cos dla kogos kto ma zbyt wiele by distac 500+

    Odpowiedz
  • Abm(2018-03-09 22:54) Zgłoś naruszenie 21

    Po przeczytaniu komentarzy tutaj stwierdzam, ze dostęp do internetu powinien być na tyle drogi, żeby hołoty nie było na niego stać

    Odpowiedz
  • Heniu(2018-03-09 22:03) Zgłoś naruszenie 11

    Afryka dzika.

    Odpowiedz
  • racjonalista(2018-03-10 00:38) Zgłoś naruszenie 11

    Zabieramy polskiemu podatnikowi(pracodawcy i pracobiorcy) i finansujemy zagraniczną inwestycję! Yep, wspieramy przedsiębiorczość!

    Odpowiedz