Praca w Orlenie za smoleńską współpracę?

27 sierpnia 2018, 07:13 | Aktualizacja: 27.08.2018, 07:58
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
pomnik smoleński

pomnik smoleńskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie lokalizacji pomnika na placu Piłsudskiego, a urzędnik, który przyczynił się do powstania monumentu, otrzymał stanowisko w państwowej spółce.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Jerzy Michalak - kandydat na prezydenta Wrocławia(2018-08-27 13:32) Zgłoś naruszenie 00

    Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. W której częsci Wrocławia najbardziej brakuje otwartego kąpieliska?

    Odpowiedz
  • Jednym(2018-08-27 11:04) Zgłoś naruszenie 20

    Ach ta nasza państwowości.

    Odpowiedz
  • ekonomista(2018-08-27 10:55) Zgłoś naruszenie 38

    Polskojęzyczni matacze przestańcie szczuć. UBywateli jest mało, a zagranica wam nie POmoże.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • reddy(2018-08-27 10:46) Zgłoś naruszenie 42

    Plac Piłsudskiego i tak powoli zamienia się w skansem wszlkiej kiczowatej tandety. Jeszcze pomnik Kaczyńskiego i pozostanie tylko z daleka omijać to miejsce

    Odpowiedz
  • mart(2018-08-27 10:44) Zgłoś naruszenie 63

    Prokuratura nie jest w stanie podjąć jakiekolwiek działania przeciw prominentom władzy. Wkrótce sądy również nie będą. Czy na pewno o to chodzi połowie społeczeństwa, które chce głosować na PIS? Przecież nie trzeba być członkiem opozycji any znaleźć się w sporze z kimś kto ma władzę. Co jeśli ministrowi spodoba się np twoja działka i postanowi się ciebie pozbyć?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kibic(2018-08-27 10:33) Zgłoś naruszenie 91

    Gdyby reżyser Bareja jeszcze żył, miałby znowu mnóstwo roboty i kilka "Misiów" do nakręcenia...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenek (2018-08-27 10:05) Zgłoś naruszenie 102

    No tak....stara zasada jest aktualna cały czas : BMW , bierny, mierny i wierny .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz