Naczelnik US zostanie ukarany za prowokację przeciwko pracownikowi warsztatu?

21 listopada 2018, 12:18 | Aktualizacja: 21.11.2018, 13:31
Źródło:PAP
dokumenty urząd

dokumenty urządźródło: ShutterStock

Pierwszy wniosek o karę dyscyplinarną dla urzędnika państwowego ma zamiar złożyć Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz. Chodzi o prowokację przeciwko pracownikowi warsztatu samochodowego, przeprowadzoną przez Urząd Skarbowy w Bartoszycach - poinformowało PAP biuro rzecznika.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Toro(2018-11-22 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    "Czego nie zabrania prawo - zabrania wstyd" Seneka

    Odpowiedz
  • tylko Polski szkoda(2018-11-22 11:14) Zgłoś naruszenie 11

    PiS uszczelnia Polakow VAT. Afera podobna do tego batonika, który niepełnosprawny umysłowo ukradł, a dyrektor więzienia chciał za niego te kilkadziesiąt groszy zapłacić.

    Odpowiedz
  • Bibas(2018-11-22 01:24) Zgłoś naruszenie 70

    Przecież takie prowokacje to stała praktyka! Jedna podchodzi do kiosku i kupuje gumę do żucia , po czym szybko się oddała . Druga za 1-2 przychodzi i wystawia mandat za nie wręczenie paragonu. Skąd się takie baby biorą? Kto pozwala na takie niskueczachowania? Co to za naczelnik ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ręce opadają(2018-11-21 21:33) Zgłoś naruszenie 200

    Życzę Pani Naczelnik i jej nadgorliwym Pracownicom braku paliwa pośrodku niczego i ODMOWY sprzedaży paliwa przez jedynego kierowcę który się zatrzyma poniważ NIE POSIADA ZEZWOLENIA NA OBRÓT PALIWAMI". .... ręce opadają od takich bredni ; kiedy US zajmie się oszustami a nie drobnicą będącą de facto niską szkodliwośią społeczną... aha.. bo taki nie bęzdie pyskował i najmował prawnika... tylko jeszcze przeprosi a statystyka leci....

    Odpowiedz
  • km.(2018-11-21 20:51) Zgłoś naruszenie 180

    Najlepsze nie wystąpiło w tej sytuacji. Mianowicie. Gdyby nie wziął tych 10 zł a zrobił za darmo i tak zostałby ukarany bo zaniżyłby cenę rynkową usługi. Innymi słowy US uznałby, że powinien zapłacić 2 zł podatku dochodowego pomimo, że usługę zrobił za darmo (przychodzi mi na myśl piekarz, który rozdawał bułki a potem musiał odprowadzić od tego VAT i dochodowy).

    Odpowiedz
  • podatki+(2018-11-21 20:31) Zgłoś naruszenie 180

    Dwa pytania. Czy ta Toyota jako narzędzie prowokacji była prywatna czy służbowa ? Czy te 10 zł było z własnych zasobów tej biurwy, czy z jakiegoś funduszu operacyjnego ?

    Odpowiedz
  • sayonara(2018-11-21 20:12) Zgłoś naruszenie 380

    Brawo, brawo, brawo! Nie odpuszczać pasożytom :)

    Odpowiedz
  • Sipko(2018-11-21 19:02) Zgłoś naruszenie 1411

    Sipko to ukraińskie nazwisko, nic dziwnego. Bartoszyce to siedlisko ukraińców przesiedlonych podczas akcji wisła. To również wierny bastion PO.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zamiast dybow(2018-11-21 15:09) Zgłoś naruszenie 921

    Brawo rzecznik! Jeszcze tylko zeby przelozeni tej MAŁGORZATY SIPKO ją ukarali. A poza tym powinno sie publicznie pokazac zdjecia tej Pani oraz podac imiona i nazwiska tych dwoch kontrolerek jak rowniez publicznie pokazac ich zdjecia - najlepiej na rynku w Bartoszycach - tak zeby wszyscy mieszkancy wiedzieli komu NIE PODAWAC REKI !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz