NIK chwali PiS za uszczelnienie systemu podatkowego

11 sierpnia 2019, 20:30 | Aktualizacja: 12.08.2019, 11:01
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Luka vat

Luka vatźródło: Dziennik Gazeta Prawna

To, do czego od miesięcy próbuje dojść komisja śledcza PiS, zrobili kontrolerzy izby – w walce z luką w VAT obecny rząd radzi sobie dużo lepiej niż poprzednia ekipa

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Były wyborca leni z PO (2019-08-11 22:51) Zgłoś naruszenie 526

    Wróci do władzy radykalna opozycja i znowu będzie można kraść. Nawet się chwalą, że CBA zlikwidują.

    Odpowiedz
  • Qudsas(2019-08-12 00:34) Zgłoś naruszenie 372

    Raport NIK Pokazuje, jak bardzo PO pozwalało na kradzież pieniędzy z budżetu. Maja tupet by pokazywać się jako strażnicy demokracji... chyba oligarchizacji.

    Odpowiedz
  • Ted(2019-08-11 22:05) Zgłoś naruszenie 311

    Złodziejska Patologia O.

    Odpowiedz
  • Zbyszek(2019-08-12 07:17) Zgłoś naruszenie 273

    Proszę się nie martwić, że luka Vat się zmniejsza , jak wróci PO i PSL z powrotem szybko się zwiększy . Zlikwidują CBŚ i znowu będzie bezkarnie, elyty będą ich lubić i każdy znowu się nażre. Teraz jest lipa bo złodziei ganiają po sądach to jak ich elyty mają kochać ???

    Odpowiedz
  • FAKTY(2019-08-12 06:05) Zgłoś naruszenie 252

    Przepraszam Was że kiedyś głosowałem na PO.

    Odpowiedz
  • obserwator(2019-08-12 07:40) Zgłoś naruszenie 194

    Tak zdegenerowanej partii jak PO to jeszcze nie było po 89.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • MadkaBombelkuw(2019-08-11 23:04) Zgłoś naruszenie 429

    Te pinionżki należom się bombelkom i mi. Matka 4 bombli i pionte w drodze. Nie trzeba pracować

    Odpowiedz