Sondaż: Niemcy nie chcą sankcji wobec Rosji. Bardziej ufają Putinowi niż Trumpowi

20 sierpnia 2019, 12:42 | Aktualizacja: 20.08.2019, 16:32
Źródło:PAP
Berlin, Niemcy, 23.08.2017

Berlin, Niemcy, 23.08.2017źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Krisztian Bocsi

Większość Niemców jest przeciwna sankcjom wobec Rosji - wynika z opublikowanego we wtorek sondażu, przeprowadzonego na zlecenie agencji dpa. Więcej obywateli RFN ufa też bardziej prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi niż prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Jan(2019-08-20 13:10) Zgłoś naruszenie 358

    Zawsze tak było w tylko wcześniej bardziej ufali Stalinowi , taki już mają charakter że do oprawców Niemcom zawsze jest bliżej

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • max parasol(2019-08-20 14:01) Zgłoś naruszenie 319

    Dlatego wojska okupacyjne USA muszą być w Niemczech, bo różnie z nimi bywa - psychika niemiecka nie zawsze jest stabilna !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Qwest(2019-08-20 13:27) Zgłoś naruszenie 257

    Nowy Ribentrop Mołotow, nawet data prawie się zgadza

    Odpowiedz
  • Duża Pyra(2019-08-20 15:09) Zgłoś naruszenie 165

    A później znów trzeba będzie ich amerykańskimi rękoma "wyzwalać od nazizmu". Historia kołem się toczy i nikogo niczego nie uczy.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-08-20 13:52) Zgłoś naruszenie 159

    Od Kremlinsów niemcy i tak niedługo dostaną wielkiego kopasa w ********* A reszte załatwią czarni bandyci i bandyci z ISI!!! LooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • real thing(2019-08-20 13:20) Zgłoś naruszenie 1322

    A ja uważam że Niemcy to mądry kraj. Co mamy za wchodzenie USA w tyłek? Węgry i Czechy też to rozumieją. Dlaczego ceny gazu kupowanego w USA są tajne? Bo to super promocja czy wał?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bydlo(2019-08-20 14:25) Zgłoś naruszenie 828

    Trzeba byc skonczona ******* zeby zamiast dazyc do pokoju i wspolpracy rowniez z Rosja PiS i PiSowska Polska laczy sie z amerykanskim warcholem i wspolnie z nim prowokuje konflikt z Rosja.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Awes(2019-08-20 15:08) Zgłoś naruszenie 76

    Jak zwykle było to do przewidzenia. Ale ideologom rusofobi w głowie się to nie mieści. Wystarczy być realistą a nie ideologię. Każda ideologia ginie wcześniej czy później.

    Odpowiedz
  • Alek17(2019-08-20 16:03) Zgłoś naruszenie 36

    Chyba na tej samej zasadzie Niemcy twierdza, ze demokracja w Polsce ma sie dobrze.

    Odpowiedz
  • kjh(2019-08-24 21:44) Zgłoś naruszenie 00

    W samej Rosji za przypominanie o agresji 17 września można trafić pod sąd. W 2016 r. Władimir Łuzgin z Permu usłyszał wyrok 200 tys. rubli (wówczas 12 tys. zł) grzywny za repost materiału o „wspólnym napadzie komunistów i Niemiec na Polskę” na portalu WKontaktie. Sąd uznał, że to zdanie przeczy faktom ustalonym przez trybunał w Norymberdze. Łuzgin odpowiadał z artykułu mówiącego o „rehabilitacji nazizmu”. Rosjanin poskarżył się na ten wyrok do trybunału w Strasburgu.

    Odpowiedz