Games Operators: Koszty gry 'Bea-a Walker' zwróciły się w 32% w ciągu 3 dniWarszawa, 11.05.2020 (ISBnews) - Gra "Be-a Walker", która miała swoją premierę na platformie Steam 7 maja br. oraz 28 lutego br. na platformie Nintendo Switch, została sprzedana w liczbie 1 475 tys. sztuk na platformie Steam oraz 1,7 tys. sztuk na platformie Nintendo Switch, podał Games Operators.

Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry nie przekroczył 146 tys. zł i został zwrócony w 32% w przeciągu 3 dni sprzedaży w sklepie Steam i w 72 dni po premierze na konsole Nintendo Switch.

"Gra spotkała się z pozytywnym odbiorem graczy, o czym świadczą wystawione przez nich w sklepie Steam oceny na poziomie 'w większości pozytywne', tj. 74% pozytywnych recenzji" - czytamy w komunikacie.

Games Operators to jeden ze znaczących producentów i wydawców gier komputerowych w Polsce. Spółka specjalizuje się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry "911 Operator" (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.

(ISBnews)