Warszawa, 13.03.2017 (ISBnews) - Capital Park chce wyemitować obligacje na okaziciela o łącznej maksymalnej wartości do 25 mln euro, podała spółka.
"Spółka nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji dotyczącej łącznej wartości nominalnej obligacji oferowanych w ramach planowanej oferty prywatnej, jednak przewiduje, że będzie to wartość maksymalna do 25 000 000 euro" - czytamy w komunikacie.
Ostateczna decyzja dotycząca przeprowadzenia oferty prywatnej oraz ustalenia warunków zostanie podjęta przez radę nadzorczą oraz zarząd, podano także.
"Oferta prywatna obligacji będzie skierowana głównie do inwestorów instytucjonalnych" - czytamy dalej.
Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.
(ISBnews)