Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Te błędy mogą sprawić, że twoje CV przepadnie zanim ktoś je przeczyta

12 października 2016, 05:40
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
„Zdarza się, że CV i list motywacyjny są na tyle źle przygotowane, że w żaden sposób nie da się na ich podstawie ocenić profesjonalizmu i kompetencji kandydata. Często na niekorzyść działają drobiazgi: drobne błędy, które sprawiają, że rekruterzy nie traktują CV poważnie.” – mówi Bartosz Struzik z międzynarodowego serwisu z ofertami pracy MonsterPolska.pl. Na szczęście można ich łatwo uniknąć. Oto lista rzeczy, które mogą zepsuć Twoje starania.
„Zdarza się, że CV i list motywacyjny są na tyle źle przygotowane, że w żaden sposób nie da się na ich podstawie ocenić profesjonalizmu i kompetencji kandydata. Często na niekorzyść działają drobiazgi: drobne błędy, które sprawiają, że rekruterzy nie traktują CV poważnie.” – mówi Bartosz Struzik z międzynarodowego serwisu z ofertami pracy MonsterPolska.pl. Na szczęście można ich łatwo uniknąć. Oto lista rzeczy, które mogą zepsuć Twoje starania. / ShutterStock
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • pepe
  2016-10-12 07:38:13
  te wszystkie uwagi to tylko dobre preteksty dla rekrutera-decydenta do wytlumaczenia czemu został wybrany ten który od poczatku miał być wybrany. Hehehehe na zasadzie zając czemu jestes w czapeczce, albo zając czemu nie masz czapeczki?
  2
 • Korpo
  2016-10-12 15:15:07
  Jeśli w Twoim CV nie ma spółki z WIG20, topowej rozpoznawalnej firmy w danej branży, najlepszej uczelni. To już jesteś na straconej pozycji i jest to błąd w CV ;)
  1
 • rekrutant
  2016-10-12 19:35:35
  zawsze wybiorą już z góry upatrzonego na tą pozycję i wcześniej wybranego, więc PO co ta ściema?
  1
  pokażodpowiedzi (1)
Reklama

Zobacz więcej