Netia ocenia, że na koniec 2014 roku
będzie świadczyła 200 tys. usług telewizyjnych, poinformował prezes
Netii Mirosław Godlewski.
"Osiągnęliśmy 100 tys. usług telewizyjnych. Na koniec roku oceniam, że liczba ta może wzrosnąć do 120 tys. dzięki modernizacji sieci do NGA, poszerzaniu zakresu terytorialnego i smooth streamingowi jako sposobowi wyjścia do nowego klienta. Oceniam, że nasza liczba usług TV będzie rosła kwartalnie o ok. 20 tys., co dałoby 200 tys. na koniec przyszłego roku" - powiedział Godlewski podczas konferencji prasowej.
ARPU Netii z usług telewizyjnych wyniosło 38 zł w porównaniu do 40 zł w I kw.
Ponadto spółka podtrzymała swój cel strategiczny, czyli wskaźnik 2.0x usług na subskrybenta do 2020 roku.
Netia S.A. to największy niezależny operator usług telefonii stacjonarnej w Polsce, a także dostawca usług dostępu do internetu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zobacz
|
