Trump na spotkaniu z Dudą o stałych bazach w Polsce: rozważamy coś takiego

18 września 2018, 19:21 | Aktualizacja: 18.09.2018, 20:49
Źródło:PAP
Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Donald Trump oraz prezydent RP Andrzej Duda  podczas spotkania w Białym Domu

Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Donald Trump oraz prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania w Białym Domuźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Stałe bazy w Polsce to jest coś, o czym będziemy z pewnością rozmawiać; rozważamy coś takiego - powiedział we wtorek w Waszyngtonie prezydent USA Donald Trump podczas spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • Czujnik (2018-09-19 03:30) Zgłoś naruszenie 72

    Czy jest jakis kraj na swiecie ktory placi 2mld $ rocznie za stacjonowanie obcych wojsk na swoim terytorium ? Dlaczego 2mld $ Nie sa inwestowane w polskie wojsko i przemysl zbrojeniowy tylko w wojsko amerykanskie ? USA Nie sa partnerem Polski - ustawa JUST 447 o tym swiadczy I Nie zniesione VISA 😆😆😆

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pozdro z Waszyngtonu(2018-09-18 21:58) Zgłoś naruszenie 336

    Wszedłem na internetową stronę Washington Post. Niczego na temat Dudy nie znalazłem.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-09-18 21:46) Zgłoś naruszenie 181

    Te bazy są potrzebne...aby Solidaruchy miały się gdzie schronić w razie potrzeby...po nic innego, realnie.

    Odpowiedz
  • Karol(2018-09-18 21:44) Zgłoś naruszenie 324

    Po co nam stala baza amerykanska za nasze pieniadze pod komandem amerykanskim. Polsce nikt nie zagraza poza nia sama.

    Odpowiedz
  • Robert(2018-09-18 21:43) Zgłoś naruszenie 1045

    Inne państwa nic nie płacą za stałe bazy a Polska chce płacić miliardy $. Brawo PIS

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pozdro z USA(2018-09-18 21:14) Zgłoś naruszenie 2511

    Kowalski NIE KŁAM - właśnie na stronie Washington Post leci na zywo transmisja ze spotkania Trumpa z Duda

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2018-09-18 21:06) Zgłoś naruszenie 814

    "Trójmorze"12 państw plus USA, zmarginalizuje Rosję i Niemcy na wieki wieków Amen , na stulecia !

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tak to jest(2018-09-18 20:28) Zgłoś naruszenie 305

    Mina Prezydenta T. mówi o wszystkim.

    Odpowiedz
  • Kowalski(2018-09-18 20:27) Zgłoś naruszenie 9134

    Rozważą i zrezygnują. Nie będzie baz. Polska przyjmuje pozycję służalczą wobec USA (a niby wstaliśmy z kolan) i nic z tego nie będzie miała. Tymczasem warto zerknąć do mediów zagranicznych, w tym amerykańskich, tematem dotyczącym Polski nie jest wizyta Adriana, która nikogo, nawet Amerykanów nie interesuje, tylko likwidacja niezależności Sądu Najwyższego w Polsce. Obudzimy się z ręką w nocniku. Kolejne pokolenie Polaków coś przegrywa....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz