Nowotny z EBC: kryzys może przygasnąć

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
17 października 2008, 15:16
Zawirowania na rynkach finansowych mogą złagodnieć do końca marca przyszłego roku - ocenił członek rady Europejskiego Banku Centralnego (EBC) Ewald Nowotny.

"Mamy nadzieję, że do końca pierwszego kwartału 2009 wszystko się wyczyści" - powiedział Nowotny, który jest też szefem banku centralnego Austrii.

"Jednak gospodarka nie wydobrzeje do trzeciego kwartału przyszłego roku" - dodał.

AL, PAP/DJN

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj