"Rozpoczęliśmy dziś pierwszą transzę oferty publicznej akcji Demolish Games, skierowaną do większych inwestorów. W tej rundzie chcemy pozyskać 0,5 mln zł. Naszym głównym celem jest dynamiczny rozwój, dywersyfikowanie działań oraz produkcja nowych tytułów. Mamy wiele pomysłów na gry o dużym potencjale sprzedażowym. Wierzymy, że efekty naszej pracy spełnią oczekiwania inwestorów, którzy nam zaufają" - powiedział prezes Paweł Dywelski, cytowany w komunikacie.

Od 22 lutego na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie spółki dostępne są informacje o akcjach oraz warunkach składania zapisów na akcje wraz z dokumentem ofertowym. Pierwsza transza oferty publicznej potrwa do 1 marca. Dzień później spółka rozpocznie drugą transzę oferty, skierowaną do wszystkich zainteresowanych. Jednorazowy zapis na akcje spółki w ramach drugiej transzy nie może przekroczyć 15 tys. zł, podano także.

"W obu transzach oferty publicznej chcemy pozyskać łącznie 1 mln zł. Środki przeznaczymy na produkcję nowych gier. Aktualnie pracujemy m.in. nad naszym największym projektem 'Demolish & Build 2022'. W rozgrywce zastosujemy rozwinięty system zniszczeń oraz wprowadzimy nowości w zakresie sterowania pojazdami oraz zarządzania firmą. Chcemy także, aby tytuł wyróżniał się realistyczną oprawą wizualną i odwzorowywał jak najlepiej wyburzanie budynków. W grze pojawią się elementy, których nie obejmowały poprzednie wersje, np. angażujące gracza zagrożenia prądowe, czy instalacje gazowe, które mogą wybuchnąć" - dodał Dywelski.

Demolish Games jest właścicielem dwóch tytułów z popularnej serii "Demolish & Build - Demolish & Build 2017" i "Demolish & Build 2018". W ramach rozgrywki "Demolish & Build" gracz wciela się w kierownika firmy budowlanej, przyjmuje i wykonuje zlecenia na wyburzenia, zatrudnia personel, obsługuje maszyny budowlane oraz kupuje posiadłości. W portfolio Spółki znajduje się także gra "Car Demolition Clicker". Obecnie trzy tytuły "Demolish Games - Explosive Demolition Simulator", "WW2 Underground" oraz "Malone In Nightmares" - są w fazie preprodukcji, podano w materiale.

"Wszystkie gry spółki będą dostępne na PC oraz konsole Nintendo Switch, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Wydawcą wersji dedykowanych komputerom stacjonarnym będzie Demolish Games, wydaniem na konsole zajmie się Ultimate Games. która jest głównym akcjonariuszem spółki" - czytamy dalej.

Spółka do końca br. chce zadebiutować na rynku NewConnect, podano także.

Demolish Games to spółka z grupy Ultimate Games, która specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Studio koncentruje się na projektach z serii "Demolish & Build".

(ISBnews)