Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak dzięki liczbom przygotować imponujące CV?

3 grudnia 2016, 06:24
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Specjaliści od zatrudnienia dostają dziesiątki CV każdego dnia, często na jedno stanowisko. Jak więc sprawić, by z tej sterty dokumentów, wyłowili nasze? Można oczywiście zatrudnić profesjonalistę, który nam je podrasuje czy zlecić przygotowanie kolorowych infografik. Albo postawić na liczby. Wystarczy kilkanaście minut, a CV i list motywacyjny z amatorskich zmienią się w niezwykłe. Jeśli tylko odpowiednio zmierzymy nasze umiejętności i dokonania. Oto kilka wskazówek.
Specjaliści od zatrudnienia dostają dziesiątki CV każdego dnia, często na jedno stanowisko. Jak więc sprawić, by z tej sterty dokumentów, wyłowili nasze? Można oczywiście zatrudnić profesjonalistę, który nam je podrasuje czy zlecić przygotowanie kolorowych infografik. Albo postawić na liczby. Wystarczy kilkanaście minut, a CV i list motywacyjny z amatorskich zmienią się w niezwykłe. Jeśli tylko odpowiednio zmierzymy nasze umiejętności i dokonania. Oto kilka wskazówek. / ShutterStock
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Polak
  2016-12-03 17:28:36
  Nigdy nie wysyłam listów motywacyjnych kiedy ubiegam się o jakąś pracę i jeszcze nigdy nikt na rozmowie nie spytał mnie dlaczego ??? Po prostu jest to zbędny dokument, którego nikt nie czyta !
  0
 • hehheee
  2016-12-03 09:32:43
  przecież te liczby są nie do zweryfikowania, rekruter musiałby byc idiotą żeby w nie uwierzyć! co jak dyrektor finansowy wpiszę sobie że obnizyłem koszt kapitału firmy o 1% albo skróclem rotacje zapasów o 10 dni hehehehe
  0
Reklama

Zobacz więcej