"W nowym budynku powstaną 122 mieszkania o powierzchniach od 31 m2 do 106 m2. Ceny zaczynają się już od 144 tys. zł za mieszkanie, a część lokali objęta jest rządowym programem wsparcia Mieszkanie dla Młodych" – czytamy w komunikacie.

"W trzecim etapie Panoramiki znajdą się zarówno mniejsze mieszkania dla singli, jak i duże przestrzenie dedykowane dla rodzin. Ich wielkość dostosowaliśmy do możliwości finansowych klienta, dlatego też mieszkania dwupokojowe zaczynają się już od 34 m2, a trzypokojowe od 56 m2" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski.

Docelowo w ramach osiedla Panoramika powstanie 499 mieszkań. W ofercie III etapu dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o popularnych rozkładach i powierzchniach. Budowa inwestycji rozpocznie się w połowie roku, a jej zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2017 r. Generalnym wykonawcą będzie firma Mostostal Warszawa, podano również.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedał 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)