"'Layers of Fear: Inheritance' zostanie wydane w wersji na PC, MAC, PlayStation 4 oraz Xbox One i ukaże się na rynku 2 sierpnia 2016 r." - czytamy w komunikacie.

Prace nad nowym płatnym dodatkiem do gry "Layers of Fear" były prowadzone przez spółkę w tajemnicy, podkreślono.

"Nie chcieliśmy mówić o tym zbyt wcześnie, promocja dodatku rozpoczyna się na jednym z największych eventów w branży, na którym pojawia się bardzo wielu znanych streamerów. Wraz z wydawcą gry - firmą Aspyr Media, krakowski developer zaplanował dla 'Layers of Fear' szereg działań promocyjnych do końca marca 2017 roku. Płatne DLC jest jego elementem, które w ocenie spółki przyniesie nie tylko dodatkowe przychody, ale wpłynie też pozytywnie na sprzedaż podstawowej wersji gry. 'Inheritance' to bardzo obszerny dodatek. Dodatkowo fani gry zostaną zaskoczeni nowymi rozwiązaniami fabularnymi i gameplay'owymi. Pierwsze focus testy wypadły znakomicie. Nie ustaliliśmy jeszcze finalnej ceny, ale mogę powiedzieć, że celujemy z premierą w koniec sierpnia" - powiedział prezes Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)