statystyki

Vistal podpisał kolejne umowy na kontenery hotelowe dla zagranicznego odbiorcy

9 sierpnia 2016, 12:46 | Aktualizacja: 09.08.2016, 13:03
Źródło:ISBnews

Vistal Gdynia podpisał aneks do umowy ramowej na wykonanie kontenerów hotelowych, który zwiększa wartość tej umowy do 87,3 mln zł brutto, podała spółka.

Reklama

Reklama
W połowie lipca ub.r. Vistal Gdynia informował, że podpisał umowę ramową z zagranicznym kontrahentem z branży budowlanej dotyczący wytworzenia przez spółkę konstrukcji stalowych kontenerów hotelowych o szacowanej wartości 42,5 mln zł netto.

"Jednocześnie strony w ramach tej umowy podpisały w dniu 9 sierpnia 2016 r. dwa nowe zlecenia na wykonanie przez spółkę konstrukcji stalowych kontenerów hotelowych na rzecz zagranicznego kontrahenta z branży budowlanej o łącznej wartości 43,3 mln zł brutto" - czytamy dalej.

Vistal Gdynia - spółka dominująca grupy Vistal - to producent konstrukcji stalowych, realizujący kontrakty dla klientów w kraju i na rynkach zagranicznych. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w styczniu 2014 r. Grupa działa w segmentach offshore, infrastrukturalnym, marine, infrastruktury portowej, budownictwa kubaturowego i energetyki. W 2015 r. miała 410,31 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze