Ucieczka przed samotnością w poszukiwaniu dolarów. Amerykańscy seniorzy rzucili się na pracę

6 czerwca 2019, 06:30
Źródło:Media

Liczba Amerykanów po 70-tce, którzy są aktywni zawodowo, gwałtownie rośnie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Mario van Petersen(2019-09-08 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    ALE W POLSCE TA PROPAGANDA NIE PRZEJDZIE !!!!

    Odpowiedz
  • dds(2019-06-06 14:31) Zgłoś naruszenie 1640

    po prostu w USA w ostatnich latach niewyobrazalnie wzrosla skala ubostwo PIEKNIE to podsumowal wlasciciel PRessglas w wywiadzie dla ostatniego Forbes gdzie wyraznie opisal swoje wrazenia z podrozy autem przez wschodnie - a wiec bogate stany USA "tak biednego zachodniego kraju jeszcze nie widzialem - ciagnace sie przez dziesiatki kilkometrow osiedla z przyczep kempingowych " nie dziwmy sie sie - zwykli ludzie popadaja w USA w coraz wieksza nedze z roku na rok tylko elity maja sie dobrze

    Odpowiedz
  • ozeo(2019-06-06 11:00) Zgłoś naruszenie 1240

    Starsi ludzie w USA idą do pracy bo im zwyczajnie brakuje pieniążków aby się utrzymać gadanie że są jakieś inne powody to tylko ściema dla naiwnych. Jest coraz gorzej powstała nowa klasa ludzi którzy mimo że pracują to klepią biedę i tacy jak przestaną pracować to po prostu umrą z głodu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Marcin(2019-06-06 10:24) Zgłoś naruszenie 108

    normalnie nie komentuje, ale tutaj az we mnie zawrzalo, dlaczego tak czesto powtarzane jest "na koszt pracujacej mlodziezy", przeciz ludzie, ktory odchodza na emeryture, cale swoje zycie zawodowe oplacali skladki i chca teraz odpoczac, dlaczego maja byc karani chorym systemem, ktory pokrywa bierzace emerytury ze skladek na przyszle emerytury? naprawdzie system a nie karajcie ludzi

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • FF(2019-06-06 09:32) Zgłoś naruszenie 165

    W Polsce praca traktowana jest jak kara, a lenistwo i życie kosztem innych jest społecznie akceptowane.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • studentka emerytka(2019-06-06 09:09) Zgłoś naruszenie 80

    Bo nie mają Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

    Odpowiedz
  • Olga(2019-06-06 07:04) Zgłoś naruszenie 185

    Tymczasem w Polsce 60 i należy się odpoczynek na koszt pracującej młodzieży...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz