Myślisz o emigracji zarobkowej? Powinieneś przenieść się do tych krajów

6 lipca 2019, 08:00 | Aktualizacja: 15.07.2019, 09:35
Źródło:Bloomberg
Bazylea, Szwajcaria

Bazylea, Szwajcariaźródło: ShutterStock

Szwajcaria została uznana przez bank HSBC najlepszym krajem do życia dla ekspatów. Na pozycji lidera rankingu wyprzedziła Singapur, który wygrał cztery poprzednie edycje.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • CHRABIA BULL herbu ŻYRANDOL (2019-07-06 11:55) Zgłoś naruszenie 13830

    Jak widać nowy program PełO już jest wdrażany

    Odpowiedz
  • gostom(2019-07-06 16:47) Zgłoś naruszenie 1211

    Jest to program polskiej elity polityczej, Na więcej Was nie stać...?

    Odpowiedz
  • mit Zachodu pryska(2019-07-06 23:21) Zgłoś naruszenie 5417

    W Polsce ten co chce pracowac i robi cos pozytecznego dla spoleczenstwa nie musi wyjezdzac. W Polsce bedzie dobrze zyc. Znam wielu takich " co sie roboty nie boja" i bardzo dobrze zyja. My teraz tez jestesmy Zachodem i duzo lepiej jest tu budowac sobie swoja przyszlosc.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • już to widzę (2019-07-06 13:02) Zgłoś naruszenie 4611

    Już na Polaków tam „czekają”, w Anglii nie mogą się doczekać, kiedy się pozbędą , bo za mało nie zniszczyli im system socjalny.

    Odpowiedz
  • BRUNEK FLINTA (2019-07-06 12:31) Zgłoś naruszenie 1412

    Sarnista z budy ruuskiej to jest goość

    Odpowiedz
  • Krakuuuukse(2019-07-07 12:37) Zgłoś naruszenie 123

    Polaków chcecie sie pozbyć z kraju. A Ukraińców chcecie zostawić i ich dopingujecie do dostania. Chore media

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • domator(2019-07-06 22:08) Zgłoś naruszenie 910

    Nie emigruj do tych (k)rajów. Jesteś tu bo ci się w zyciu nie powiodło- tak pomyślą, chociaz nie powiedzą. Potem będziesz się śmiał z nimi jak bedą opowiadali kawały o Polakach. Jak zrozumiesz, to bedzie za póżno bo mosty popalone...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom(2019-07-06 18:58) Zgłoś naruszenie 618

    Szanowne Kremlinsy, chyba pomyliliście artykuł! Macie zadanie wsparcia PO i zlecenie na wpisy pod artykułem z wypowiedziami premiera Morawieckiego a wrzucacie je tutaj. No rozumiem, polski to nie cyrylica...

    Odpowiedz
  • deweloper(2019-07-10 14:13) Zgłoś naruszenie 21

    Cicho sza bo nam uciekną Ukraińcy.

    Odpowiedz