"Nowy tytuł to realistyczny symulator pomocy drogowej, w którym gracz będzie musiał zmierzyć się z trudnościami związanymi z udzielaniem wsparcia innym kierowcom. Istotnymi elementami rozgrywki będą: umiejętności gracza w zdobywaniu i realizacji zleceń, rozbudowa posiadanych zasobów, rozwój własnego przedsiębiorstwa, a także reputacja wśród klientów. Gra toczyć się będzie w tym samym uniwersum, co wcześniej zapowiedziane dwa symulatory motoryzacyjne autorstwa T-Bull S.A. - 'Outlaw Simulator' i 'Chop Shop Simulator'" - czytamy w komunikacie.

Zarząd T-Bull planuje wydanie gry w 2021 roku, podano także.

"O rozpoczęciu prac nad grą 'Emergency Road Services Simulator' zarząd T-Bull S.A. informował w raporcie bieżącym nr 48/2020 z dnia 27 października 2020 roku" - wskazano też w materiale.

27 października 2020 r. T-Bull informował, że zawarł z inwestorem umowę wykonawczą dotyczącą współfinansowania projektu gry symulatorowej na PC, z możliwością portowania na konsole - "Projekt nr 3".

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

(ISBnews)