• 2

  KGHM i Orlen: Mamy dwóch czempionów międzynarodowych

  KGHM z niewielką przewagą nad PKN Orlen – tak wygląda czołówka listy narodowych czempionów stworzona przez Politykę Insight. Te dwie grupy, zdaniem PI, zasługują na miano „czempionów międzynarodowych”.

  »
 • 1

  Głos dochodzi do głosu. Trendy przyszłości w branży finansowej [OPINIA]

  Rok 2020? Nie rozpatruję tej daty w kategorii jakiejś wyjątkowo odległej przyszłości. Tak naprawdę już tam jesteśmy jedną nogą, to już jutro. Dlaczego? Według mnie technologia wciąż stymuluje i przyspiesza rewolucję, jednak ta zmiana nie dzieje się z dnia na dzień, nie przebiega skokowo. Rozwija się ewolucyjnie - pisze w opinii Przemysław Furlepa, wiceprezes zarządu BNP Paribas Bank Polska.

  »
 • 1

  Ubezpieczenia na życie w kryzysie

  Nastały trudne czasy dla towarzystw sprzedających polisy na życie. Wyniki z roku na rok są coraz gorsze. Składka spadła z 39 mld zł w 2008 r. do 21,7 mld zł w 2018 r. Zmusza to ubezpieczycieli do zmian w ofercie i poszukiwania nowych sposobów pozyskiwania klientów. 

  »
 • 4

  Miliarderzy obiecali 850 mln dolarów na odbudowę Notre Dame. "Nie zapłacili ani grosza"

  Francuscy miliarderzy, którzy po pożarze paryskiej katedry Notre Dame deklarowali krociowe sumy na jej odbudowę, nie dali jeszcze ani grosza. Bieżące rachunki po pożarze opłacają drobni darczyńcy z Francji i USA - podała w piątek służba prasowa katedry.

  »
 • Jak technologie zmieniły branże ubezpieczeń? [OPINIA]

  Historia cywilizacji to ciągłe udoskonalanie technologii przerywane krótkimi i coraz częstszymi wielkimi zmianami wpływającymi na wszystko, jak upowszechnienie się internetu czy urządzeń mobilnych. Branża ubezpieczeniowa podąża za wielką zmianą technologiczną i kulturową w pokrewnych dziedzinach finansowych, takich jak bankowość i płatności, która rozpoczęła się tam wcześniej - pisze w felietonie Szymon Mitoraj, dyrektor zarządzający ds. digitalizacji w PZU.

  »

Notowania

2 319,71 pkt -5,45 (-0,23%) 17:15:00
INTRADAY
5D
1M
3M
1Y
YTD
MAX
WIG20-5,45 (-0,23)%2 319,71
WIG30-6,98 (-0,26)%2 662,64
WIG-197,90 (-0,33)%59 738,56

Zobacz notowania spółek >>>

NazwaWartośćZmiana %Data aktualizacji

Najpopularniejsze

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>