Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ogólnopolski ranking wynagrodzeń w powiatach. Sprawdź, ile zarabia się w twoim regionie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. Wynagrodzenia w powiatach woj. mazowieckiego w 2015 r.
1. Wynagrodzenia w powiatach woj. mazowieckiego w 2015 r. / Forsal.pl
Wśród wszystkich polskich powiatów to nie Warszawa jest liderem pod względem wysokości zarobków. Najwięcej zarabiają pracownicy zatrudnieni w regionach, w których króluje przemysł wydobywczy. Prezentujemy szczegółowe zestawienie wynagrodzeń w regionach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • pisarz
  2017-08-19 11:44
  Jestem z Lubina, wszyscy wokół narzekają, że cierpią biedę, a przy okazji górnicy-ratownicy chwalą się, że potrafią "wyciągnąć dniówkę 1100 złotych".... a kiedy idą na emeryturę to narzekają, że mają tylko 5 tysięcy, bo wcześniej zarabiali 8 tysięcy... no i przy okazji kłamią, że dostają marną wypłatę 5 tysięcy, a nie 10... przy okazji nie wspominając, że dostają 13ki, barbórki, zyski itd... każda taka wypłata to więcej niż dodatkowa pensja... trudno tu żyć, słuchając tych wszystkich obrażonych na swój "biedny" los....
  0
  zgłoś
 • bieda dobrze się sprzedaje
  2016-10-28 08:23
  Tak to się liczy - dochód roczny zsumowany z PIT dzielony przez liczbę podatników oraz 12 miesięcy.Osobny pit działalność gospodarcza to min. 700 tyś liniowych "biedaków" z dochodami średnio 17 tyś miesięcznie.Nie uwzględniono dochodów z umów śmieciowych wolnych zawodów min. lekarzy, projektantów ,programistów a małe nie są.
  1
  zgłoś
 • Marian
  2016-10-11 09:17
  Ładne kłamstwo statystyczne. W całej gospodarce narodowej pracuje ok. 14,1 mln osób - z tego 3,4 mln w sektorze publicznym, a 10,7 mln w sektorze prywatnym. Zatem tak naprawdę nie wiemy, ile zarabia ponad 6 mln ludzi zatrudnionych w małych firmach poniżej 9 pracowników lub pracujących na własny rachunek. Więc nie liczą 42% osób najmniej zarabiających, aby lepiej wypaść.
  6
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • ABC
  2016-10-10 09:11
  I znowu zapomnieli o dodaniu szarej strefy - szczególnie rozpanoszonej w rejonach z wysokim rejestrowanym bezrobociem i niskimi zgłaszanymi płacami.
  7
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej