statystyki

Robyg wprowadza do sprzedaży 107 lokali w kolejnym etapie Osiedla Kameralnego

7 września 2016, 11:51 | Aktualizacja: 07.09.2016, 15:45
Źródło:ISBnews

Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży 107 mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Osiedle Kameralne na warszawskim Bemowie, podała spółka.

Reklama

Reklama"Grupa Robyg uruchamia sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji. Nowy etap osiedla zlokalizowanego przy ulicy Powstańców Śląskich w Warszawie docelowo składać się będzie z 107 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 73 m2. Inwestycja będzie w standardzie wyposażona w system Smart House. Prace rozpoczynają się w IV kwartale 2016, a ich zakończenie zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

Robyg podkreślił, że Osiedle Kameralne to przykład "udanego połączenia i wkomponowania projektu w otaczającą przestrzeń miejską".

"Grupa Robyg od lat inwestuje na terenie Bemowa, dlatego spółka jest w stanie idealnie wkomponować budowane osiedle w spokojny i kameralny charakter dzielnicy. Dzięki temu wcześniejsze etapy inwestycji - która wzięła nazwę właśnie od charakteru Bemowa - cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej powoduje, że szybkie dotarcie do centrum nie stanowi problemu. Wszystkie te zalety sprawiają, że Bemowo jest atrakcyjnym miejscem na mieszkaniowej mapie stolicy" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej spółki Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2015 roku wyniosła 2 333 lokale.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze