Apple posłuszne Kremlowi? Gigant z Cupertino uznał Krym za terytorium Rosji

29 listopada 2019, 13:14 | Aktualizacja: 29.11.2019, 13:19
Źródło:Media
Rosyjscy żołnierze na Krymie

Rosyjscy żołnierze na Krymieźródło: ShutterStock

Podczas gdy większość świata nie uznaje Krymu jako części Rosji, Apple – owszem. Region zaanektowany w 2014 roku jest obecnie oznaczony jako terytorium Rosji na mapach Apple i aplikacji Apple Weather.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • alpes(2019-11-29 14:20) Zgłoś naruszenie 11018

    Bo Krym jest Rosyjski, Za ZSRR też był Rosyjski bo ukry były w ZSRR, więc jaki problem.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Dede66(2019-11-29 13:49) Zgłoś naruszenie 667

    A wy nadal nie uznajecie?

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-29 14:19) Zgłoś naruszenie 275

    Business before friendship!!! Biznes i profit przed sprawiedliwością to taka marka polityki z USA!!! Nas sprzedali w 1945r.!!!

    Odpowiedz
  • mmit zagrzewa do bojkotu(2019-11-29 16:55) Zgłoś naruszenie 249

    A co na to internetowa husaria z Bulandii? Szable w dłoniach gotowe do posiekania produktów appla w proteście?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Stein(2019-11-29 16:55) Zgłoś naruszenie 156

    O wyższości de fecto nad de jure

    Odpowiedz
  • Luk(2019-11-30 00:24) Zgłoś naruszenie 80

    Widzę że ruska trollnia zawitała tu masowo i nawet setki lajków sobie wystawia. A swoją drogą w artykule pojawiła się bzdura, bo akurat Białoruś nie uznała aneksji Krymu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hmmm(2019-11-29 14:07) Zgłoś naruszenie 817

    Zrobili to co Merkel i Macron mówią po cichu.

    Odpowiedz
  • i tam...(2019-11-30 00:22) Zgłoś naruszenie 00

    Trump wrzuci 700 mld $ sankcji na Apple i wyjdzie przy tym na swoje. A z Apple zrobi firmę rosyjskiego szpiega i w to miejsce wrzuci własną firmę produkującą smartfony dla Amerykanów

    Odpowiedz