Iustitia opublikowała listę 357 sędziów wyłonionych przez KRS

14 lutego 2020, 12:24 | Aktualizacja: 14.02.2020, 12:34
Źródło:PAP
prawo

prawoźródło: ShutterStock

Listę 357 sędziów, którzy po rekomendacji Krajowej Rady Sądownictwa w obecnym składzie zostali mianowani na stanowiska sędziowskie opublikowało w piątek stowarzyszenie sędziów "Iustitia". Zaapelowało też do sędziów, by nie ustawali w wyjaśnieniu ważności powołania KRS.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Taktak(2020-02-14 13:02) Zgłoś naruszenie 524

    Iustitia-symbol dzisiejszej targowicy.Za kasę i przywileje gotowi sprzedać Polskę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obywatel(2020-02-14 13:55) Zgłoś naruszenie 133

    Iustitia wzorem bolszewików chce napiętnować sędziów. Wbrew prawu, dobrym obyczajom, sędziowskiej etyce. Ci, którzy krzyczą o niezależności...........boją się sędziów niezależnych od korporacyjnych układzików i szeptanych zależności. Boją się utraty władzy. O to chodzi w tym cały cyrku. Ta nomenklatura boi się demokracji!!! Czas tej postkomunistycznej nomenklatury dobiegł końca. Polska wreszcie staje się wolnym i demokratycznym krajem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • baca(2020-02-14 14:09) Zgłoś naruszenie 123

    Zastosujmy pewien eksperyment: czy ktokolwiek zgadza się aby np Parlament, czyli posłowie i senatorowie sami się wybierali, oceniali, awansowali a my jako obywatele opłacali im sowite pensje i dożywotnie emerytury? Tego chcą ci wszyscy, którzy bronią się rękami i nogami przed reformą sądownictwa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • !!!!!!!!(2020-02-14 13:40) Zgłoś naruszenie 123

    To właśnie ci:cwaniaki ponad prawem,aroganccy ludzie,donosiciele,wichrzyciele,a nawet psychiczni terroryści wobec młodych sędziów.Chrońmy tych młodych przed ohydztwem tych ludzi!

    Odpowiedz
  • Hehehe(2020-02-14 14:17) Zgłoś naruszenie 112

    Korporacyjne cwaniaczki a nie samorząd.

    Odpowiedz
  • ?????(2020-02-14 14:14) Zgłoś naruszenie 102

    Ziobro zaproponował przeniesienie rozwiązań prawnych z Niemiec do Polski m.in Jurowej...To dlaczego zaczęło się wycie Iustiti ze nie....

    Odpowiedz
  • Dziwne(2020-02-14 14:56) Zgłoś naruszenie 91

    Kim oni są??????Paniska nad paniskami???

    Odpowiedz
  • Jolka(2020-02-14 15:27) Zgłoś naruszenie 91

    Dlaczego PiS zezwala tym magnatom na anarchizowanie kraju?!?!?!?!

    Odpowiedz
  • Kinia(2020-02-14 15:44) Zgłoś naruszenie 70

    #KastaWon

    Odpowiedz