Program "Pierwsza praca": 100 tys. nowych miejsc pracy rocznie dla młodych

15 maja 2015, 10:32 | Aktualizacja: 15.05.2015, 11:23
Źródło:IAR

Bronisław Komorowski wychodzi z ofertą do młodego pokolenia. Prezydent przedstawił program "Pierwsza praca".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Passenger(2015-05-15 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    House of Cards się naoglądali i myślą, ze młodzi to łykną. Od 10 lat PO z Komorem na czele podwyższa podatki i daniny publiczne (ZUS), zniszczyli w ten sposób setki tysięcy miejsc pracy, a teraz będą ratować to co niszczyli tyle lat??
    Wyper...ać

    Odpowiedz
  • e_djur(2015-05-15 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    Szanowny Panie Prezydencie to świetny pomysł i musiało to trwać 5 lat aż Pan pokapował czego tu potrzeba?
    No ale dajmy spokój, nie bądźmy naiwni i nie bójmy się tego nazwać to wyborcze obiecanki, takie ględzenie co nic nie kosztuje.

    Odpowiedz
  • aaa(2015-05-15 12:13) Zgłoś naruszenie 00

    Super !!! A dla starszych co ? Może eutanazja ? Spróbujcie znaleźć robotę po 50-stce. Młodzi przynajmniej mogą wyjechać...

    Odpowiedz
  • rzetelnie(2015-05-16 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    Passenger - czemu bzdurzysz?



    "W rezultacie, w pierwszych dwóch kwartałach roku 2007,1
    w Polsce pracowało przeciętnie 14 996 tys"
    2015 - pracuje ponad 16 000 tysięcy.
    Za rządów PO powstało milion miejsc pracy, więc mówienie o "zniszczeniu setek tysięcy miejsc pracy" to ewidentna bzdura.
    Do tego wzrósł też wskaźnik zatrudnienia - gdyby ktoś twierdził, że "to tylko demografia i wyż lat 80" -
    "Polska dobrze wypada na tle całej UE także gdy przyjrzymy się wskaźnikom zatrudnienia. W latach 2007-2013 zatrudnienie w Polsce wzrosło z 62,7 proc. do 64,9 proc. - czyli o 2,2 pkt. proc. - To trzeci najlepszy wynik w całej Unii Europejskiej. Wyższy wzrost zanotowały jedynie Niemcy i Malta. W tyle za Polską znalazły się Austria i Szwajcaria, a także Węgry i Czechy - mówi minister Kosiniak-Kamysz."

    Odpowiedz
  • PK(2015-05-15 13:46) Zgłoś naruszenie 00

    Tego typu programy, to trzeba było uruchamiać w czasie kryzysu, gdy bezrobocie rosło. Teraz to nie trzeba robić nic, by bezrobocie spadło. Przede wszystkim dlatego, że teraz jest faza spadkowa cyklu koniunkturalnego na Bezrobociu. Wiec obiecanka spadku bezrobocia to jest jak obietnica nic nierobienia. Takie działania trzeba podejmować do wyhamowywania cyklu.

    Odpowiedz
  • VVV(2015-05-15 14:47) Zgłoś naruszenie 00

    Panie (już za niedługo były) Prezydencie.
    Lepszy byłby program "Pierwszy bilet". To o wiele skuteczniej obniży bezrobocie. Co więcej, ten program już działa, finansowany z portfeli rodziców.

    Odpowiedz
  • misty(2015-05-15 16:22) Zgłoś naruszenie 00

    Czy w PO wiedzieli, ze Bronek to taki tuman? Chyba tak, najgorsze, że ta jego głęboko skrywana głupota wyszła na jaw w wybory. Ja się mu nie dziwię, że unikał spotkań z ludźmi. Oj boję się o niego w czasie debaty. Z tym IQ to rzeczywiście kury...

    Odpowiedz
  • MegaJM(2015-05-16 21:34) Zgłoś naruszenie 00

    Kiełbasa...kiełbasa...wszędzie kiełbasa!

    A potem figa z makiem.

    Odpowiedz
  • Erwin(2015-05-15 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejny bolszewicki w rozumowaniu projekt EU.
    Wzrosną koszty kontroli rynku, liczba malwersacji, program będzie psuł rynek...
    Same minusy
    Nie lepiej obniżyć rządowe podatki??

    Odpowiedz
  • ert(2015-05-15 18:35) Zgłoś naruszenie 00

    ...wszyscy podziwiają naszego prezydenta w ogóle a Solidarność w szczegole:
    https://www.youtube.com/watch?v=28MgUGPpwZQ

    Odpowiedz
  • aaa(2015-05-15 20:06) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem dlaczego cieszycie się z takich obietnic. Władza nie ma własnych pieniędzy, za wszystko zapłacą obywatele. Równie dobrze możecie sami dołożyć do czyjejś pensji z własnej kieszeni.

    Odpowiedz