Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

USA nie są najpotężniejszym krajem na świecie. Oto 10 dowodów

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. USA są na szarym końcu pod względem wzrostu PKB – zajmują 169 miejsce na liście 216 krajów świata, według danych CIA World Factbook. Ta potęga gospodarcza rozwija się w znacznie wolniejszym tempie niż Rosja, Chiny, czy kraje takie jak Białoruś i Ruanda.
1. USA są na szarym końcu pod względem wzrostu PKB – zajmują 169 miejsce na liście 216 krajów świata, według danych CIA World Factbook. Ta potęga gospodarcza rozwija się w znacznie wolniejszym tempie niż Rosja, Chiny, czy kraje takie jak Białoruś i Ruanda. / ShutterStock
USA to najpotężniejsze państwo świata i lider globalnej gospodarki? Niby dlaczego – pyta Business Insider i wymienia co najmniej 25 dowodów na to, że tak nie jest. Oto 10 najciekawszych, według redakcji Forsal.pl. Zaskoczą was. W rzeczywistości trudno się doszukać kategorii, w której Ameryka byłaby lepsza od reszty świata.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej