Gospodarka/Polityka

13.12.2018, 09:02

Sejm wznowił obrady

W czwartek po godz. 9. Sejm wznowił posiedzenie; posłowie zajmą się rządowym projektem nowelizacji ustawy o finansach publicznych oraz wysłuchają informacji rządu nt. realizacji ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 w w latach 2015 - 2017.

11.12.2018, 17:30

Schetyna z Lubnauer o koalicji na przyszłoroczne wybory europejskie

O przyszłorocznych wyborach europejskich, w tym budowaniu koalicji i wspólnych listach do PE, rozmawiali we wtorek przewodniczący PO Grzegorz Schetyna i Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Schetyna przyznał, że musi jeszcze minąć trochę czasu, by udało się zbudować takie porozumienie.

10.12.2018, 16:02

Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. spotu PiS o uchodźcach

Prokuratura Okręgowa w Warszawie odmówiła wszczęcia dochodzenia ws. spotu wyborczego PiS o uchodźcach. "Analiza treści zaprezentowanych w materiale filmowym prowadzi do stwierdzenia, iż nie doszło do realizacji znamion czynu zabronionego" - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik prokuratury Łukasz Łapczyński.

10.12.2018, 12:13

Prezydent Andrzej Duda powołał siedmiu nowych członków RDS

Prezydent Andrzej Duda powołał siedmiu nowych członków Rady Dialogu Społecznego. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim. "Cieszę się, że zmiany ustawy dot. Rady Dialogu Społecznego zaczynają działać" - mówił prezydent podczas uroczystości.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>