Dyplomatyczna zima z Ameryką. Antypolskie nastroje narastają z powodu Izraela

7 marca 2018, 08:32 | Aktualizacja: 07.03.2018, 13:37
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Donald Trump i Andrzej Duda

Donald Trump i Andrzej Dudaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Adam Stepien Agencja Gazeta

Dokumenty potwierdzają opublikowane w ubiegłym tygodniu informacje DGP o tym, że Amerykanie zamrozili spotkania z Polakami na najwyższym szczeblu do czasu rozwiązania sporu z Żydami.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (37)

  • Adrian(2018-03-07 19:01) Zgłoś naruszenie 40

    Kiedys przyjmowano polskiego prezydenta z najwyzszym szacunkiem. Adrian Duda czeka w poczekalni Prezesa i ma prawo korzystania z toalety. To dobra zmiana.

    Odpowiedz
  • Old Shurehand(2018-03-07 15:31) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz widać jak na dłoni Kto kontroluje USA.

    Odpowiedz
  • Magi(2018-03-07 14:59) Zgłoś naruszenie 60

    Jeśli antypolskie nastroje narastają, tzn że już były. Pytanie ..dlaczego były? W końcu tylko dwa kraje w Europie nie maja ruchu bezwizowego w tym jest Polska.

    Odpowiedz
  • 3 sort(2018-03-07 14:00) Zgłoś naruszenie 81

    Kaczyzm potrzebuje konfliktów jak tlenu. Jarek całe życie tak zwracał na siebie uwagę. Trudno aby stary zdziwaczały, bezdzietny kawaler się zmienił.

    Odpowiedz
  • max parasol.(2018-03-07 13:41) Zgłoś naruszenie 1517

    Niemcy zaczynają być marginalizowane przez USA, a w UE, 8 państw ma d ... duet egzotyczny Niemcy - Francja ! Mittel Ojropę też szlag trafił, tak więc niemiaszki, powoli lecz systematycznie zaczynają się zwijać !

    Odpowiedz
  • Fakt(2018-03-07 13:27) Zgłoś naruszenie 00

    Mimo wszystko bogate klany Źydów kłamią w mediach zachodnich naiwną publiczność. WOLNE MEDIA BYŁYBY GDYBY NIE STAŁY ZA NIMI KLANY, A TE KLANY WIADOMO DO KOGO NALEŻĄ. GDZIE TA WOLNOŚĆ SŁOWA?? WOLNOŚĆ KŁAMSTW ?? TO NIE WOLNOŚĆ SŁOWA ?? A MANIPULACJA NA PROSTACZKACH JEST BARDZO PROSTA TYM BARDZIEJ JAK KTOŚ SIĘ TYM NIE INTERESUJE.

    Odpowiedz
  • żenuaaa(2018-03-07 13:15) Zgłoś naruszenie 7632

    I kto nas teraz obroni PISiaki ??? No kto ???? :( Wstaliście z kolan i upadliście na twarz!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bernie(2018-03-07 13:09) Zgłoś naruszenie 1418

    Zakłamańcy a la PO.

    Odpowiedz
  • senator(2018-03-07 13:01) Zgłoś naruszenie 2814

    U.s.r.a.e.l nie jest nam do niczego potrzebny, 8 mln ludzi a arabuchów jest 300 mln lub więcej i to jest rynek zbytu. USA bez Polski w Europie to pimpuś i oni to wiedzą i dlatego cicho siedzą a rozrubę to robi agentura niemiecko-sowiecka.

    Odpowiedz
  • Zasciankowy_kosmopolita(2018-03-07 12:50) Zgłoś naruszenie 02

    Wprowadzić w USA demokrację, nie może tak być, że inny kraj (Izrael) dyktuje im co mają robić. Wysłać nasze t-34 w celu pokonania stonki Waszyngtonu od opresji. A tak na serio cała ta sytuacja pokazuje kilka rzeczy: 1. Jaka jest opinia na świecie o naszym udziale w IIWS. 2. Brak realnej polityki PO w tym zakresie. 2. Jest to karygodne ale przecież od dawna wiadomo, że Merkel i nic więcej... 3. Natomiast... Tylko pic czyli PiS zero, **** profesjonalizmu. Zero warcabow (o szachach nie wspominając). Za to biorą kasę aby widzieć takie rzeczy. Nie od dziś mówi się o przedsiębiorstwie holokaust. Na prawdę nikogo w tym całym korycie nie było, żeby uprzedzić inne ambasady. 4. Bredza o " szóstym miejscu w ilości wyprodukowanego ziemniaka" propaganda siły i sukcesu a jak trzeba zadbać o nasz intereres to potulni jak baranki. Wywalić ambasador Izraela za to jak nas potraktowała. Zdymisjonowac Ziobrę za byle jaką ustawę, Waszczykowskiego przed sąd za dywersję na szkodę kraju. 5. Jarek zanim ci kot padnie i skończy się koniunktura na świecie. Zrób coś dobrego chłopie. Widać, że nie chcesz gruntownych reform kraju zrobić, niech się twoi teraz nachapią. Koryto wiadomo -ale co ci szkodzi założenie szkoły dyplomatów, realnej specjalistycznej placówki. Jesteś stary nie zdarza cię wygrywać a nam trochę młodszym będą naprawdę potrzebni. 6. Realnie bym się zastanowił nad sojuszami. Skoro przy takiej niby drobnej rzeczy jest problem z Ameryką to jak się zachowają potem. Czy nie sprzedadzą nas za niską cenę. Może dla nas lepsze autorytarne Chiny niż dupokratyczne USA. Tego nie wiem, warto przeanalizować...

    Odpowiedz
  • SZ(2018-03-07 11:46) Zgłoś naruszenie 4427

    Sami sobie zgotowaliśmy ten los.

    Odpowiedz
  • mj12(2018-03-07 11:00) Zgłoś naruszenie 15

    Jaka zima, co wy gadacie? Był zgrzyt i tyle. Nic czego nie da się wyprostować.

    Odpowiedz
  • kłamiecie rano kłamiecie wieczorem(2018-03-07 10:48) Zgłoś naruszenie 4157

    Dawajcie te kwity! Departament Stanu USA: Doniesienia o zawieszeniu relacji USA-Polska są fałszywe Rzeczniczka Departamentu Stanu Heather Nauert, w imieniu władz amerykańskich, zaprzeczyła we wtorek doniesieniom, że wprowadzenie w życie ustawy o nowelizacji ustawy o IPN doprowadziło do "zawieszenia"

    Odpowiedz
  • Polak. (2018-03-07 10:41) Zgłoś naruszenie 4329

    Zima... to przesada. Może i powiało chłodem. Natomiast ten artykuł wp pl, taranujący Dudę, ze nie chciał rozmawiać z szefem dyplomacji, bo uznał, ze to zbyt niski szczebel dla niego?? Litości dobrze zrobił, i dobrze by zrobil tez prezydent z SLD robiąc to samo. Może za niedługo do Polskiego prezydenta będą dzwonić pojedynczy kongresmeni? Trzeba mieć trochę szacunku do swojego państwa. A on jest głową i powinien rozmawiać tylko z innymi głowami państw, a nie jakimiś ministerkami. Zaproponował swojego ministra Szczerskiego i wsio.

    Odpowiedz
  • Młody(2018-03-07 10:41) Zgłoś naruszenie 4648

    Oto klasyczna Lewacka Solidarność Trwania w Kłamstwie!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Krios(2018-03-07 10:11) Zgłoś naruszenie 175

    NIC za wszelką cenę. Wbrew propagandzie Państwa europy środkowo-wschodniej też mogą być cennymi partnerami. Być może czas zakończyć nasze jednostronne "partnerstwo" z USA oraz Izraelem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Student(2018-03-07 10:01) Zgłoś naruszenie 4614

    Sami się kompromitujecie. Pisaliscie ze to fake news ! forsal.pl%2Fswiat%2Fusa%2Fartykuly%2F1109236%2Cdepartament-stanu-usa-zaprzecza-doniesieniom-o-zawieszeniu-stosunkow-z-polska.html

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • slaw(2018-03-07 09:59) Zgłoś naruszenie 1013

    nie wiem co się dzieje, ale nikt np nie pokazuje domonstrujących ortodoksyjnych izraelczyków przeciw szkalowaniu Polski i Polaków.... Nikt tego nie pokazuje.... próbują rozgrywać Polaków i Izraelczyków pod swoje polityczne aspiracje a kosztem skłócania narodów tak sobie historycznie bliskich.

    Odpowiedz
  • Aro(2018-03-07 09:55) Zgłoś naruszenie 3841

    Ten tekst to typowy,antypolski atak targowicki,w obronie zakłamania lewackiego.

    Odpowiedz
  • baba ze wsi(2018-03-07 09:54) Zgłoś naruszenie 9086

    Niemiecki portalik Forsal pl, jest na garnuszku Berlina, że takie brednie musi płodzić ?? Cieszy mnie tylko jedno, że Niemcy się zwijają w Europie i przestają powoli być hegemonem (liderem), w Europie i to dzięki USA ! Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie !

    Odpowiedz