Koronawirus w Portugalii: aktualna liczba zakażonych [DANE Z 27 MAJA]

27 maja 2020, 20:40
Źródło:PAP
Flaga Portugalii

Flaga Portugalii

Od wtorku potwierdzono 285 nowych zakażeń. W sumie w Portugalii zanotowano dotychczas 31 292 zakażeń koronawirusem.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • dod(2020-05-03 05:12) Zgłoś naruszenie 30

    najgorzej ,że inspirator MKB się zaciął

    Odpowiedz
  • błazej(2020-04-06 15:05) Zgłoś naruszenie 112

    Za czasów rządów PO PSL już dawno byśmy usłyszeli Piniędzy nie ma i nie będzie

    Odpowiedz
  • PIS GÓRĄ(2020-03-28 17:30) Zgłoś naruszenie 2726

    TOTALNA OPOZYCJO GŁUPIO WAM??? A u nas koronowirus tylko kilkaset osób choruje - sprawdzono to używając kilkaset testów.

    Odpowiedz
  • Hania(2020-03-28 17:29) Zgłoś naruszenie 1967

    Przespali styczeń, przespali luty, w marcu tracą czas by zmieniać kodeks wyborczy - tylko po to by Duda został wybrany. To jest skala szacunku do nas wszystkich. Głosowanie korespondencyjne będzie równie skuteczne jak zbieranie podpisów pod listami pana Jakubasa (prawie 900 podpisów na godzinę ;-). Nie wyobrażam sobie zachowanie uczciwości takich wyborów. Nie wyobrażam sobie wyborów w miastach, gdzie nie tak jak na wsi, z punktu wyborczego musi skorzystać nie 100 osób ale tysiące. Ja sobie nie wyobrażam - tylko ja. Ale ja jestem tylko szaraczkiem przerażonym o los naszego kraju, który już teraz dla prywatnego interesu niewielu odwraca się d... od zachodu z dumą kroczącego na putinowsko-orbanowski wschód. Czeka nas w przyszłości karykatura kraju, o który dbali, czasami walczyli i strajkowali w latach 80-tych nasi rodzice i dziadkowie

    Odpowiedz
  • Rodzice(2020-03-28 17:28) Zgłoś naruszenie 1897

    TV dostała już 2 mld zł, co tam, że de facto kosztem obecnych potrzeb. Mogliby chociaż raz puścić lekcje matematyki dla dzieciaków, a nie non stop pokazywać Prezydenta

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hania(2020-03-28 17:28) Zgłoś naruszenie 1351

    Nas za to rząd przygotował. Nie nieprawda, że nie ma maseczek, to nieprawda, że ludzie szyją stroje ochronne dla szpitali, bo przecież szpitale mają wszystko w magazynach po sufit. Wystarczy regularnie oglądać TVP - tam wszystko dobrze wyjaśnią, zwłaszcza jak ich dofinansowano kwotą 2 mld zł, bo przecież szpitale nic nie potrzebują, bo mają wszystko w magazynach po sufit.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hania(2020-03-28 17:28) Zgłoś naruszenie 1952

    Nas za to rząd przygotował. Nie nieprawda, że nie ma maseczek, to nieprawda, że ludzie szyją stroje ochronne dla szpitali, bo przecież szpitale mają wszystko w magazynach po sufit. Wystarczy regularnie oglądać TVP - tam wszystko dobrze wyjaśnią, zwłaszcza jak ich dofinansowano kwotą 2 mld zł, bo przecież szpitale nic nie potrzebują, bo mają wszystko w magazynach po sufit.

    Odpowiedz