Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Biznes ma już własną konstytucję. Co w niej jest?

15 listopada 2017, 12:03
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
To pięć ustaw, które mają całkowicie zmienić relacje między administracją a przedsiębiorcami. I pakiet kilkuset rozwiązań, wśród których część to punktowe, oczekiwane przez prowadzących działalność zmiany, a inne to generalne wytyczne dla urzędników, jak należy traktować biznes. Jeśli prace w Sejmie przebiegną bez przeszkód, przedsiębiorcy 1 marca 2018 r. obudzą się w nowym otoczeniu prawnym. Organizacje biznesowe przyznają, że większość zmian to rozwiązania, o które zabiegali przez lata. Co dokładnie będzie w przepisach?
To pięć ustaw, które mają całkowicie zmienić relacje między administracją a przedsiębiorcami. I pakiet kilkuset rozwiązań, wśród których część to punktowe, oczekiwane przez prowadzących działalność zmiany, a inne to generalne wytyczne dla urzędników, jak należy traktować biznes. Jeśli prace w Sejmie przebiegną bez przeszkód, przedsiębiorcy 1 marca 2018 r. obudzą się w nowym otoczeniu prawnym. Organizacje biznesowe przyznają, że większość zmian to rozwiązania, o które zabiegali przez lata. Co dokładnie będzie w przepisach? / Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(9)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Polak
  2017-11-15 13:50:01
  Czyli praktycznie nic się nei zmieni. Najważniejsze problemy przedsiębiorców zamiecione pod dywan, no ale wiadomo, Kaczyński z Morawieckim, zjedli zęby na biznesie rozkręcając go od zera i wszystko wiedzą najlepiej.
  7
  pokażodpowiedzi (1)
 • MM
  2017-11-15 12:55:48
  To teraz pytanie co będzie zakazana... i ile czasu zajmie przeanalizowanie wszystkich zakazów, które są lub zostaną spisane. Łatwo powiedzieć, że dozwolone wszystko co nie zabronione... a później w zawiły sposob wszystko zabronić. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
  2
 • StAAbrA
  2017-11-15 22:09:11
  Pięć ustawek ?! - spoko , będzie pięćdziesiąt ... , a później pięćset . Itd .
  3
 • C.d. deprecjacji KONSTYTUCJI RP...
  2017-11-15 15:50:57
  . przez Człowieka z wybujałem EGO.., jak by nie wystarczał już KODEKS Biznesu. Wolno Kaczyńskiemu ŁAMAĆ KONSTYTUCJĘ po ZASTODOLU, ... to wolno też Morawieckiemu DEPRECJONOWAĆ KONSTYTUCJĘ . Nauka nie idzie w las ... jak sie odbywa staż u PIS-Bolszewików.
  11
  pokażodpowiedzi (2)
 • Nie oszukujcie jak PO/PSL...i tyle.
  2017-11-16 08:54:07
  CO Z TZW. "MAŁYM ZUS-em" DLA MAŁYCH PRZEDSIĘBIORSTW.....JUŻ ISTNIEJĄCYCH OD LAT???!!! NADAL SĄ SKAZANI NA HARACZ 1200/m-c?????!!!!!
  2
 • DAn
  2017-11-16 04:19:46
  ..;6. Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców".. To jest najmocniejsze. Tysiąc etatów za robienie niczego. I na tym skończę. I de po kolejną dawkę księżycówki... Inaczej się nie da.
  3
Reklama

Zobacz więcej