Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szpieg, wielbiciel żurawi i psów. Je twaróg, czyta plotki. Co wiadomo o życiu Władimira Putina?

6 lutego 2015, 05:55
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Putin wciąz podkreśla swoją tężyznę fizyczną. Według Newsweeka, Putin, gdy nie pracuje, chętnie czyta biografie władców Rosji, Iwana Groźnego, Katarzyny II, czy Piotra Wielkiego. Jednak jego pasją jest sport. Gra w hokeja z ochroniarzami, ma czarny pas w judo, podobno był nawet mistrzem Leningradu. Siedem lat temu podzielił się swoją wiedzą z Rosjanami, wydał płytę "Naucz się judo z Władimirem Putinem". Ponadto prezydent Rosji pływa, strzela, jeździ konno, jeździł bobslejami, trenował biathlon, a nawet walczył z niedźwiedziem. Lubi popisywać się swoją tężyzną fizyczną, świat obiegły jego zdjęcia z nagim torsem. Na zdjęciu – prezydent Rosji pokazuje młodzieży, jak się wspinać, podczas Międzynarodowego Forum Młodzieży „Seliger 2011". Źródło: Kremlin.ru
Putin wciąz podkreśla swoją tężyznę fizyczną. Według Newsweeka, Putin, gdy nie pracuje, chętnie czyta biografie władców Rosji, Iwana Groźnego, Katarzyny II, czy Piotra Wielkiego. Jednak jego pasją jest sport. Gra w hokeja z ochroniarzami, ma czarny pas w judo, podobno był nawet mistrzem Leningradu. Siedem lat temu podzielił się swoją wiedzą z Rosjanami, wydał płytę "Naucz się judo z Władimirem Putinem". Ponadto prezydent Rosji pływa, strzela, jeździ konno, jeździł bobslejami, trenował biathlon, a nawet walczył z niedźwiedziem. Lubi popisywać się swoją tężyzną fizyczną, świat obiegły jego zdjęcia z nagim torsem. Na zdjęciu – prezydent Rosji pokazuje młodzieży, jak się wspinać, podczas Międzynarodowego Forum Młodzieży „Seliger 2011". Źródło: Kremlin.ru / Media / MIKHAIL METZEL POOL

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(12)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Marian
  2015-02-06 22:11:08
  Zbrodniarz (nie wiadomo czy przepuszczą czy nie) uzurpuje sobie prawo do decydowania o życiu i śmierci innych.Powinien wisieć.(to nie jest nawoływanie do przemocy to jest ZWYCZAJNA OCENA).
  1
 • JJ
  2015-02-06 21:39:16
  Jak widac carat powrocil do Rosji i ma sie wysmienicie.
  1
 • RS
  2015-02-06 18:46:15
  To jest wysoki rangą były agent KGB. I wszystko jasne. To są ludzie o wyjątkowej mentalności - taki człowiek zabije własną matkę jak mu każe władza. Trzeba go izolowac i postępować z nim twardo - co nie oznacza grożenia!. Polityczna poprawność nas do niczego dobrego nie doprowadzi...
  1
 • A co tam słychać
  2015-02-06 17:46:03
  u Ryżego przekręta?
  3
 • Katon Starszy
  2015-02-06 10:44:50
  Za to nasi "mężowie stanu" to w większości ostro przeklinająca i skrajnie cyniczna żulia... gorzej, że wielu moich rodaków reprezentuje dokładnie taki sam poziom, wiec bez obrzydzenia na tę żulię głosuje.
  0
 • Trzeźwy
  2015-02-06 11:52:30
  Cytat - "Uwielbia hokeja". A powinno być "hokej". Autor > do podstawówki!!!
  1
 • marko
  2015-03-01 05:03:27
  trzeba zrobić 3metrowy pierścień władzy i wyrzucić go do czeluści Kremla na placu czerwonym.
  1
 • kwas
  2015-02-07 13:25:24
  Najgorzej jak kibole piszą o polityce te same głupawe zwroty i okreslenia.
  1
 • grządziel
  2015-02-09 00:48:08
  Myślę, że Putin kiedyś kogoś zabił być może i nie jeden raz jak był agentem .
  Tak więc ten człowiek jest bardzo niebezpieczny dla świata i poważnie obawiam się o bezpieczeństwo Polski.
  Tym bardziej, że umowa Rosja-NATO nie przewiduje u nas stałych baz, a co za tym idzie w razie konfliktu (twu twu twu) jesteśmy sami, a NATO będzie stało przy naszej granicy i obserwowało sytuacje z dystansu.
  Niemcy również stają się niebezpieczne. Rozgrywają karty w Europie, podskakują i zadzierają nosa nawet amerykanom, dzięki którym mają teraz dobrobyt . Zapomnieli o tym...
  Polska niestety nadal jest krajem postsowieckim i będzie na długie dziesięciolecia.
  Dla tego uważam, że Ukraina musi walczyć dzielnie bo jak skapituluje i zostanie cała lub jej większość wchłonięta przez Rosję to będziemy w bardzo niekorzystnej sytuacji .
  2
 • Mirek
  2015-02-15 14:01:44
  te wszystkie uwagi i szyderstwa na temat osobowości Putina świadczą tylko o jednym , ---każdy chciał by mieć takie mocne cechy charakteru i tak umiejętne zarządzać zasobami ludzkimi, czego niestety nie można powiedzieć o przywódcach innych państw światu.
  0
 • Krak
  2015-02-06 16:49:31
  Można oczywiście pisać różne bzdety nie mające związku z rzeczywistością bo należy wskazać konkretną osobę najlepiej demona, który cieszy się z rozlewu krwi i śmierci niewinnych ludzi, a w szczególności bezbronnych dzieci lub kobiet. Nikt jakoś w tych paszkwilach nie rozważa wariantu, że zmiana przywódcy wcale nie musi oznaczać poprawy. W Rosji jest wiele głosów za siłowym rozwiązaniem ukraińskiego problemu, podobnie jak problemu ujadającej Polski. Oby nie okazało się, że ten opluwany Putin był ostoją pokoju i stabilności.
  0
 • Mirek
  2015-02-15 14:15:09
  do grzadzieł --- każdy swoje wizji powinien spełniać, to czy nie lepiej dołączyć się już teraz do gwardii ukraińskiej twej osobie ? ochotnicy tam zawsze mile widziane ! Będzie więcej pożytku , jak stukanie w komputer i sianie nienawiści !
  0
Reklama

Zobacz więcej