Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Te wydarzenia mogą zatrząść światem. Oto 10 szokujących prognoz na 2017 rok

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
ShutterStock
Czy 2017 będzie rokiem, w którym Chiny zaskoczą wzrostem gospodarczym, Brexit zamieni się w Bremain, meksykański peso silnie zyska na wartości, a sektor włoskich banków okaże się najlepiej radzącą sobie klasą aktywów?
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • XV600
  2017-03-28 16:44
  ROSJA JEST JUŻ TAK BIEDNA ŻE SAM PUTIN NIE WIE CO MA ROBIĆ; NO I WYGRAŻA INNYM KRAJOM. ROSJA POWINNA ZAJAĆ SIĘ SWOJĄ GOSPODARKĄ WEWNETRZNĄ, DOPROWADZIĆ DO WZROSTU GOSP. KORUPCJA W ROSJI STRASZNA, TAM JEDNI DRUGIM NIE POZWALAJĄ COKOLWIEK ZROBIĆ OPOZYCJA POWINNA NATYCHMIAST PRZEJĄC WŁADZE NA DŁUGO I UPORZĄDKOWAĆ TE SPRAWY,I NE DOPROWADZIĆ DO JAKIEJKOLWIEK WOJNY Z KIMKOLWIEK !!!
  0
  zgłoś
 • siu
  2016-12-27 15:12
  Cyt.włoskie banki najlepiej radzącym sobie aktywem... no omało nie spadłem z krzesła. Przecież włoskie banki są obecnie na skraju bankructwa w związku z konsekwencjami lekkomyślnych działań ich zarządów. I tak nagle wszyscy pójdą po rozum do głowy? nie wierzę w te bajki. Prędzej włoskie banki zaorają eurostrefę.
  0
  zgłoś
 • Leliwa
  2016-12-08 05:51
  rok temu nic się im nie sprawdziło teraz nie wiem co robić bo chciałem kupić funty
  0
  zgłoś
 • gośc
  2016-12-07 12:58
  Lecz się
  3
  zgłoś
 • Ewiak
  2016-12-07 12:07
  A jakie wnioski wynikają z analizy biblijnej? Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan. W ZSRR wprowadzono ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów. Bazy rosyjskie powrócą do wielu krajów, w których wcześniej stacjonowały. Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10). Dwóch ostatnich, istotnych szczegółów tego fragmentu tej wizji inni komentatorzy nawet nie próbowali wyjaśnić. Nie pasowały bowiem do ich zwodniczych interpretacji. O powrocie Rosji mówię od roku 1998. Wtedy zupełnie nic, oprócz analizy biblijnej, na to nie wskazywało. W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).
  21
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej