KE szuka chętnych do przyjęcia migrantów, których nie chcą wpuścić Włochy

29 lipca 2019, 16:59 | Aktualizacja: 29.07.2019, 21:26
Źródło:PAP
Imigranci w porcie na wyspie Lampedusa

Imigranci w porcie na wyspie Lampedusaźródło: ShutterStock

Komisja Europejska poinformowała w poniedziałek, że kontaktuje się z państwami członkowskimi ws. przyjęcia przez nie migrantów ze statku, który przybił do portu na Sycylii. Rzym odmawia zgody na wyjście na ląd ponad 130 osobom, które znajdują się na jednostce.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • JAN POWER II(2019-07-29 19:05) Zgłoś naruszenie 1112

    Jak to kto ich przyjmie? PO ich do Polski na nasze utrzymanie przyjmie jak tylko wygra wybory!

    Odpowiedz
  • ivo(2019-07-29 20:31) Zgłoś naruszenie 240

    A Holandii Timmermensa na liście nie ma? No i jeszcze gdzie Belgia?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • cba(2019-07-29 19:13) Zgłoś naruszenie 140

    Szalona Anielcia twierdziła publicznie że, bierze 1 mln na rok. Nie rozumiem dlaczego ratowanie miglanca przed utonięciem wiąże się z transportem na wybrzeże europejskie a nie afrykańskie skoro wszystkie tzw. akcje ratownicze mają miejsce u wybrzeży Afryki.

    Odpowiedz
  • Marian(2019-07-29 21:01) Zgłoś naruszenie 100

    Kto rozpętał wojnę w Libii i ukradł ropę? Zameldować imigrantów u polityków którzy promują nielegalny przemyt ludzi, mają sporo kasy mogą się podzielić z potrzebującymi.

    Odpowiedz
  • MC(2019-07-29 20:56) Zgłoś naruszenie 80

    Na zdjęciu widzę samych młodych mężczyzn. Wojna w Libii nie dotyka kobiet, dzieci starców ? Pewne rzeczy w inżynierii społecznej wychodzą, pewne nie. Skoro eksperyment z imigrantami z tego kręgu kulturowego nie wyszedł, dlaczego jest zwiększana skala problemu ?

    Odpowiedz
  • ER(2019-07-29 22:54) Zgłoś naruszenie 70

    Najpierw kazdy polityk ktory opowiada sie za przyjeciem powinien dostac conajmniej jednego uratowanego do domu do momentu usamodzielnienia sie i wynajecia mieszkania za wlasna pensje

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-07-29 20:38) Zgłoś naruszenie 60

    FCK OFF nielegale czarne i isi byczki z Europy!!!

    Odpowiedz
  • inż. Mamoń (2019-07-29 23:12) Zgłoś naruszenie 50

    Pan Władymirowicz zdaje się jakiś czas temu deklarował, że nawet da hektar ziemi na własność na Syberii, jak przetrwają zimę. Proszę jaki ładny gest.

    Odpowiedz
  • Ateista(2019-07-30 07:20) Zgłoś naruszenie 50

    Nie dla osieelaniakolorowych barbarianow w Europie

    Odpowiedz
  • ...(2019-07-29 22:10) Zgłoś naruszenie 40

    Polska spokojnie z 5-10mln moze przyjac albo najlepiej z 50mln

    Odpowiedz
  • ET(2019-07-30 09:48) Zgłoś naruszenie 30

    Należy niezwłocznie wprowadzić w Polsce prawo (ustawa) o obowiązkowym przyjmowaniu imigrantów do własnych mieszkań (i braniu ich na utrzymanie plus opieka medyczna) przez następujące kategorie obywateli RP: 1. WSZYSCY członkowie partii, które opowiadają się za przyjmowaniem imigrantów 2. Członkowie rodzin tych partii (dzieci, rodzice). 3. członkowie różnych organizacji (tzw. NGO), opowiadających za przyjmowaniem imigrantów. 4. osoby biorące udział w różnych akcjach, związanych z przyjmowaniem imigrantów do Polski 5. osoby urządzające demonstracje na rzecz przyjmowania imigrantów. Wprowadzenie tego typu rozwiązania umożliwi przyjęcie co najmniej kilkunastu tysięcy imigrantów, „tonących” przy wybrzeżach Libii i wymagających przewiezienia do najbliższego lądu czyli np. do Włoch (wg lewaków dystans np. 300 km jest krótszy niż dystans 10 km). W przypadku popełnienia przestępstw przez imigrantów także ich polscy sponsorzy powinni podlegać odpowiedzialności karnej (dwie równoległe odsiadki tj. imigrant i sponsor).

    Odpowiedz
  • qwe(2019-07-30 15:40) Zgłoś naruszenie 30

    Po co w ogóle Unii granice - przecież ci, którzy nielegalnie się wdzierają do Unii zdaniem euro-naczalstwa zasługują na prezenty, socjal i bonusy. Nikt nie jest nielegalny, prawda?

    Odpowiedz
  • Acze(2019-08-18 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem za pod warunkiem że przyjmiemy tylko kobiety ;)

    Odpowiedz