Jędrzejak: Londyn zaczyna negocjacje

10 listopada 2015, 11:33
Źródło:Saxo Bank

Danych wstrząsających dziś nie będzie, choć na nudę nie powinniśmy narzekać. Brytyjczycy zaczynają formalną dyskusję o swoim członkostwie w UE, czego symbolem jest dzisiejszy list Davida Camerona do przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Antek(2015-11-13 01:14) Zgłoś naruszenie 00

  powiem tak, spoko niemiecki obywatel ma już dość finasowania tych słabszych to chyba jednak im sie przelało. tych którzy najchętniej pobieraliby tylko zasiłek u nich jest wielu. weżmy np teraz syryjczyków w przeliczeniu na złotówki dostaną 12 tys miesięcznie!!! u nas aby zarobić taką kase lekko reką raczej trudno. fakt można dorobic trochę na giełdzie obracając kapitałem, ale trzeba mieć do tego łeb. sam jestem na etapie szkoleń online...chyba nawet natknołem się na nie jak czytałem opinie o tym serwisie z analizami xtb

  Odpowiedz
 • Łukasz(2015-11-12 11:33) Zgłoś naruszenie 00

  Co do tego że Brytyjczycy są specyficzni - pełna zgoda. Co do tradebeata to faktycznie mają ciekawe artykuły, ale z jednym pozwolę się nie zgodzić. Niemcy na strefie euro robią świetny interes. Zwróć uwagę na to, że dotacje unijne (których głównym donatorem są właśnie Niemcy) wracają do Niemiec w postaci transakcji wewnątrzwspólnotowych - np. Grecy kupują Volkswageny, choć ostatnio to już nie bardzo, albo niemieckie firmy wygrywają kontrakty w krajach unijnych. Dodatkowo rozwijająca się gospodarka w krajach "nowej Unii" to efekt synergii dla Niemców, którzy coraz więcej mogą sprzedać do Polski. Przez to ciężko jednoznacznie ocenić czy Niemcy nie zyskują na Unii ;)

  Odpowiedz
 • kamil 78(2015-11-11 23:23) Zgłoś naruszenie 00

  Brytyjczycy są dla mnie narodem nie do końca zrozumiałym. nie chcą pracować za grosze, więc wyręcza ich Polak. później w jasny i klarownym sposób twierdzą, że nas nie chcą , bo zabieramy im pracę, której nie chcą wykonywać. teraz afera z walutą, bo mają dość UE. choć chyba najbardziej UE mają prawo mieć dość Niemcy, którzy utrzymują Greków, a do tego Syryjczycy tylko u nich widzą możliwość godnego życia. a jak na ironię losy dzisiaj, z tego co udało mi się przeczytać na tradebeat, najbardziej dostało po uszach euro.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze